Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Skirting, czyli czym jest i do czego pasuje

Nakrywanie stołu obrusem to zwyczaj, jaki jest znany od dawna. Obrus na stole ma dwie funkcje - po pierwsze sprawia, iż całość wygląda niezmiernie luksusowo i stylowo. Obecnie odkryjemy mnogość modnych i kreatywnych rodzajów obrusów, które przedstawiają się naprawdę wyjątkowo. Do wyboru mamy proste, klasyczne i jednokolorowe obrusy, przykładowo białe czy czerwone, zdołamy też zdecydować się na coś bardziej dzisiejszego i awangardowego, na przykład na obrusy w barwne, chromatyczne desenie.

obrus
Stół przykryty obrusem naturalnie doda charakteru pełnemu pomieszczeniu. Jeśli mamy całkiem stary czy też uszkodzony stół, to obrus zdoła to świetnie zakryć. Po drugie obrusy użytkuje się też po to, by ochronić blat stołu. Jeżeli nie potrzebujemy, żeby nasz stół rychło się porysował czy zniszczył w jakikolwiek inny sposób, wspaniałym wyjściem będzie stosowanie obrusa.

Niezwykle powszechne są współcześnie obrusy plamoodporne, które nie tylko wyglądają ogromnie efektownie, ale są także niezwykle pożyteczne. Obrusy plamoodporne często użytkuje się przykładowo w restauracjach. W restauracjach zwykle użytkuje się też nakrywanie całkowitego stołu, gdzie obrus zasłania go właściwie w całości - Dobre Tkaniny. Oczywiście w takich miejscach stosuje się przeważnie skirting. Jest to długa falbana, z reguły stworzona z matowego bądź satynowego materiału. Skirting użytkuje się nie jedynie w restauracjach, lecz również na ważkich uroczystościach, na przykład na weselu, falbany te wykorzystuje się też w dekoracjach kościelnych.


Zobacz również

Grecja oraz Cypr najbardziej popularnymi kierunkami wakacyjnych podróży w 2014 roku

Wakacje w ciepłych krajach
Ci, którzy chcą wybrać się na wyjazd i nie mają jeszcze wyklarowanych planów wakacyjnych, mogą jeszcze skorzystać z oferty biur podróży w swym mieście i nie tylko. Dopracowane propozycje i jedynie w pełni dopracowane oferty, na jakie trafić można już teraz tak w biurach na miejscu, jak i na stronach internetowych, zapewniają rozbudowane możliwości. Gdy chodzi o wakacje w kraju takim jak Grecja 2013 rok zagwarantować może wiele atrakcji i późniejszych doskonałych wspomnień. Postaw na kraje śródziemnomorskie i ciesz się wakacjami marzeń.
1 2