Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Duża świadomość pań na temat zdrowia całej rodziny. Mamine ABC.

Panie najczęściej dobrze się orientują w krainie leków, witamin i w ogóle żywności. Są obeznane z rynkowymi nowościami, ale zwykle kojarzą także mnóstwo domowych sposobów na szybkie uleczenie nieprzyjemnych chorób oraz zapobieganie im. A jeśli nie znają – dzwonią do przyjaciółki lub mamy.
ból głowy
Wiele pań nie wyobraża sobie domowej apteczki bez leku diklofenak, ponieważ działa szybko i skutecznie. Warto posiadać go też w torbie, gdy mamy bolesne menstruacje, ponieważ dikolofenak ma działanie rozkurczowe i jest przeciwbólowy. W sezonie chorób, jak i spadającej odporności organizmu, panie podają maluchom profilaktycznie pewne dawki witaminy C. Bardzo dobra jest łatwa do znalezienia na rynku witamina C 1000, ponieważ dawka tej witaminy jest tam bardzo duża. Choć wiele produktów żywnościowych jest wzbogaconych sztucznie wytworzoną wit. C (soki, cukierki) i raczej nie grożą nam niedobory, aplikowanie dużych ilości pomaga zapobiegać przeziębieniom (choć nie skraca czasu ich trwania). Ponadto sama witamina C 1000 ma udział w wielu różnych procesach mających miejsce w organizmie, dlatego warto mieć w domu zapas (najlepsze ceny spirali antykoncepcyjnej na Ceneo). Raz na jakiś czas jak bumerang powracają diety cud. Jest o nich dość głośno w telewizji czy internecie, sporo pań zaczyna je stosować, a później ślad po nich znika – rezultatów czasem też nie widać. Jeśli rzeczywiście zależy nam na szybkich efektach i dobrym tempie zrzucania nadmiarowych kg, dobrze jest wybrać Herbalife. Ten system jedzenia posiłków pod okiem profesjonalnych dietetyków jest na rynku już od wielu lat i sam Herbalife opinie zbiera niezłe (czytaj opinie o koktajlach Herbalife). Ale są panie, jakie mimo przestrzegania diety nie mogą zrzucić na wadze. Odpowiedzialne mogą być hormony. Czasami tycie jest skutkiem ubocznym stosowania doustnej antykoncepcji, jeśli potwierdzą to wyniki badań, trzeba pomyśleć o innej metodzie zapobiegania ciąży, np. spirala antykoncepcyjna cena tego środka nie jest mała, lecz jej założenie stanowi zabezpieczenie przed zajściem w ciążę od 2 do 6 lat. W przypadku takich sposobów jak spirala antykoncepcyjna cena obejmuje jedynie samą spiralę, bez jej założenia przez lekarza.


Zobacz również

To nieistotne, z jakim problemem zdrowotnym się borykasz, w aptece z pewnością ci pomogą i poradzą, po jakie leki sięgnąć

reecepta na leki
Zdrowie to niesamowicie ważna sprawa, nie można go bagatelizować. Jeśli jedynie pojawiają się jakieś niepokojące oznaki, warto udać się do lekarza i znaleźć przyczynę dolegliwości. W pewnych przypadkach, kiedy sytuacja nie staje się zbyt poważna, można ratować się także przeróżnymi środkami sprzedawanymi w punktach aptecznych bez recepty. Tak samo, jak w przypadku środków na receptę, należy zachować przy ich stosowaniu rozwagę.
1 2