Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Właściwie dobrana odzież firmowa sprawi, że dany podwładny stanie się najlepszą reklamą pensjonatu bądź kawiarni

Słynne polskie powiedzenie poucza nas, że nie szata zdobi człowieka i trudno krytykować słuszność wskazanej maksymy - przecież w istocie liczą się cechy charakteru i pozytywne nastawienie do ludzi. Jednak w niektórych zawodach zadbany wygląd bywa całkowitą podstawą, bo jeśli kelner w dobrej restauracji w Poznaniu czy Radomiu podałby wspaniale prezentujące się danie w zabrudzonym fartuchu, to goście zapewne straciliby apetyt. Stąd w gastronomii tak istotne jest czyste oraz dokładnie wyprasowane ubranie.
Cechą charakterystyczną ubrań firmowych staje się odpowiednio dobrana kolorystyka. Rzemieślnicy, a szczególnie drogowcy, wkładają spodnie w czarnych barwach z jaskrawymi wstawkami i odblaskowymi naszywkami. Natomiast odzież gastronomiczna zazwyczaj jest biała, ewentualnie z nadrukowanym logo bądź nazwą knajpy. Na tego typu ubraniach bardzo szybko można zobaczyć wszystkie, również te niewielkie plamy, więc kucharka jest zmuszona nawet codziennie zmieniać swój fartuch na czysty. Tymczasem kelnerki zakładają bluzki w ciemniejszych barwach. Mocne kolory dodają bowiem powagi nawet nastoletnim pracownikom.
hotel


Zobacz również

Masz hotel? Promuj się!

Kołobrzeg
Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub mają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą zastanowić się nad promowaniem się w internecie. W obecnych czasach zdecydowana większość turystów właśnie w taki sposób poszukuje kwater na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.


Więcej:

Odzież gastronomiczna bywa kupowana nie tylko przez właścicieli kawiarni w Krośnie, Jeleniej Górze lub innych większych miastach, ale też przez tych, którzy kierują lokalami w niedużych miejscowościach - sprawdź odzież korporacyjną na Tego typu wyrób interesuje również dyrektorów pensjonatów. Nierzadko są to luksusowo urządzone placówki, gdzie stołują się zamożni goście hotelowi i biznesmeni, a w sobotnie popołudnia odbywają się tam bale weselne lub okolicznościowe. Nic zadziwiającego w tym, że tak kelnerki, jak i kucharki muszą być stosownie ubrane.


Nie mniej ważne jest zamówienie ubrań służbowych dla pozostałego personelu.

Czy uważasz, że zamieszczone tu informacje są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj treść (https://hotelepark.pl/wroclaw), a odnajdziesz tam równie ważne wiadomości, które przyciągną Twoją uwagę.

Odzież dla hoteli to zarówno koszule dla pracownic recepcji, jak i dla pokojowych, a nawet pań sprzątających czy konserwatorów - sprawdź odzież dla hoteli. Oczywiście takie ubrania bywają szyte na miarę bądź zamawiane z myślą o figurze konkretnego pracownika. Bądź co bądź, pracownicy, którzy mają bezpośredni, jak również pierwszy kontakt z klientem, muszą prezentować się nienagannie. Stąd wszystkie luksusowe kawiarnie oraz hotele zamówią jedynie najwyższej jakości odzież. Natomiast na firmowych koszulach z pewnością pojawi się logo i dzięki temu zwyczajny pracownik jest również ambasadorem marki.
2022/02/18