Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Czas na zwiedzanie Gdańska

Jeśli planujesz urlop nad Morzem Bałtyckim, to oprócz leżenia plackiem na plaży i kąpieli w morzu, obowiązkowo zdecyduj się na zwiedzanie nadmorskich miejscowości. A jest co oglądać! Gdynia, Kołobrzeg czy Sopot nęcą różnymi atrakcjami, ale prawdziwą perłą jest Gdańsk.
To niezwykłe, historyczne miasto pełne różnych atrakcji. Kusi nie tylko 20 kilometrami czystych plaż oraz szumem fal morskich, ale i licznymi zabytkami, galeriami i muzeami.

W tym miejscu znajdziesz ciekawe informacje na prezentowany wątek, więc jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to kliknij odsyłacz do witryny.

Obowiązkowym punktem programu zwiedzania powinno się stać Westerplatte - miejsce, gdzie wybuchła pierwsza bitwa II wojny światowej, a w którym dzisiaj jest muzeum.
Gdańsk
Warto zwiedzić również Bazylikę Mariacką i Katedrę Oliwską oraz przejść się malowniczym Traktem Królewskim i atrakcyjną ulicą Mariacką, wypełnioną sklepami z wieloma pamiątkami, wśród których prym wiodą znane na całym świecie wyroby i biżuteria z bałtyckiego bursztynu.

Masz duży problem z odszukaniem dobrego rozwiązania Twego problemu? Z pewnością szybko może pomóc Ci ta strona (https://www.uannynowytarg.pl/O_NAS,5).

Szczegóły: .

Zobacz również

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Pieniny, góry
Polska jest państwem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej atrakcyjności świadczy między innymi zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu także wiele zachęcających miejsc na wypoczynek ze względu na obecność jezior lub czystych rzek. O dodatkowej atrakcyjności świadczy dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają dużo różnych możliwości spędzania wolnego czasu oraz wyjazdów wakacyjnych. Pomimo tego aktualnie często obywatele wyjeżdżają na urlopy za granicę, często nie będąc w pełni świadomymi piękna własnych okolic.


Gdańsk to prawdziwy eden dla fanów kultury – obfituje w festiwale, wydarzenia muzyczne, uliczne spektakle i warsztaty i wystawy. Również dzieci spędzą w Gdańsku przyjemnie czas, nie tylko budując fortece i babki z piasku na plaży, ale i zwiedzając ogród zoologiczny w Oliwie. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami najlepiej odpocząć w pięknych lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i na porywającej bogactwem przyrody Wyspie Sobieszewskiej.

To niejedyne atrakcje i zabytki Gdańska. To niezwykłe miasto pełne jest niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Wyjazd do Gdańska z pewnością okaże się niezapomnianą przygodą dla
2020/04/10