Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Ciekawe pomysły na wakacje? Śledź na bieżąco różnego rodzaju okazje lotnicze!

Właściwie każdemu człowiekowi przynajmniej raz na jakiś czas należy się odpoczynek. Jeżeli dawno nie byłeś nigdzie na wakacjach i potrzebujesz relaksu, wtedy niewątpliwie nasz post jest skierowany akurat do Ciebie - teraz dowiesz się, jak zaplanować fantastyczne wakacje za prawdziwe grosze!
Śledź uważnie promocje lotnicze!
W dzisiejszych czasach naprawdę można dostać bilety lotnicze za prawdziwą złotówkę - to nie żart! Zwykle
Japonia
oczywiście te bilety będą Cię kosztować nieco więcej, jeśli jednak na bieżąco będziesz sprawdzał ceny interesujących Cię połączeń, wtedy z pewnością prędzej czy później trafisz na fajną okazję, jak na przykład loty do Aten za parędziesiąt złotych (obszerne opracowanie). Promocyjne oferty dotyczą zazwyczaj lotów po Europie, zatem loty do Aten za sto złotych bez wątpienia są w zasięgu Twojej ręki.

Zobacz również

Wypoczynek w pensjonacie górskim

piękne góry
Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niesłychanie ciekawe miejsce dla spragnionych emocji turystów. Sławne z prześlicznych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, teraz kusi także niezwykle rozbudowaną bazą turystyczną. Pozostałe ciekawe rzeczy, które należy ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najbardziej popularnych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.


Sprawdzaj nowe połączenia!
Grecja
Bycie na bieżąco z wszelkiego rodzaju nowinkami na rodzimym rynku lotniczym bez wątpienia da Ci znaczącą przewagę nad innymi osobami. Przykładowo jakiś czas temu jeden z większych przewoźników otwierał nowe połączenie - loty Warszawa Tokio (http://www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-ateny). W podobnych przypadkach zazwyczaj na początku ceny tych lotów są naprawdę niewielkie, gdyż firmy liczą, że dzięki dobrym cenom uda się im przyciągnąć więcej ludzi do latania. Jeśli zatem trafisz na połączenia Warszawa Tokio za mniej niż przykładowo tysiąc złotych, wtedy bez wątpliwości nie powinieneś wahać się ani chwili!
1 2