Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże zachwycają niejednego z nas. Istnieje przecież tyle interesujących miejsc na całym świecie, jak i w naszym kraju.


restauracje słupsk
Ażeby w pełni cieszyć się z wyjazdu trzeba dobrze ją zaplanować.


noclegi słupsk
rower
Jednym z najczęściej wybieranych miejsc, w jakie się udajemy bywa morze.W Polsce znajduje się mnóstwo nadmorskich miast. Jednym z nich jest Słupsk. I w sprawie takiej jak noclegi Słupsk, który położony jest w środku atrakcyjnego turystycznie regionu, ma wiele do zapropnowania. Także w temacie restauracje Słupsk liczy się znacznie. Najbardziej znaczącymi atutami regionu, gdzie położony jest Słupsk są wybrzeże morskie i rozliczne jeziora okolone lasami a także Słowiński Park Narodowy – rezerwat biosfery UNESCO. Czaru najbliższym terenom miasta przysparza Park krajobrazowy Dolina Słupi oraz turystyczne tzw. produkty markowe, tj. „Kraina w Kratę” i „Szlak Elektrowni Wodnych” na rzece Słupi. Należy pamiętać, że poszukując miejsca na noclegi Słupsk jest ważnym punktem. W mieście są liczne zabytki, jakie mieszczą się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Do najważniejszych zalet i atrakcji turystycznych zalicza się m.in. ratusz miejski, gotyckie kościoły, Zamek Książąt Pomorskich, najbardziej stara czynna winda w Europie i najokazalsza kolekcja prac malarskich Witkacego i witkacjanów. Dla poszukujących oferty: .


Zobacz również

Urlop poza miastem

Jeziora Mazurskie
Organizując urlop albo wyprawę na dwa dni, warto brać pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, płynący przez centralną Polskę. Zwiedzając ten rejon opłaca się zaparkować auta i przesiąść się na dwa kółka lub kajaki. Pilica jest długa na ponad trzystu kilometrów i na dużej części jej biegu wyśmienicie nadaje się na spływy, a przepastne tereny parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych eskapad.
Zwiedzający znajdą tu rzadką przyrodę, interesujące zabytki i miejsca historyczne, jak też infrastrukturę turystyczną. Pośród miejsc, gdzie mieszczą się renomowane restauracje Słupsk z pewnością musi być wymieniony. Miasto jest jednym z urokliwszych miejsc na Pomorzu Środkowym, dlatego uważane jest za perełkę turystyczną. Dlatego też warte jest polecenia tym, które planują wypad w ciekawe miejsce. Naprawdę należy tu przyjechać i przekonać się samemu jak rozległy wachlarz atrakcji czeka tu na każdego kto chce. Pełna oferta: noclegi słupsk.
2019/01/10