Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Jeżeli zastanawiasz się nad wycieczką marzeń, lecz nie wiesz, który kierunek wybrać, musisz ruszyć do Azji

Azja jest wyjątkowa. To kontynent, który kusi swoją historią i dziką przyrodą. Nadal nie do końca odkryta, nadal mająca stos tajemnic, nadal egzotyczna i nieziemska, przyciąga niezliczoną rzeszę turystów. Który kraj wziąć pod uwagę? W które miejsce pojechać?
Piknikowe wariacje na wakacje
Choć na terenie Azji jest mnóstwo wyjątkowych państw, które wabią nieprawdopodobną architekturą i nowoczesnymi centrami, trzeba pójść w głąb szarości. Wycieczka (więcej opinii na ten temat) do Kambodży – tak, to jest to. Chociaż owa szarość zdaje się przygniatająca mnóstwo osób myśli błyskawicznie i skojarzeniowo jedynie tak: wakacje Kambodża. Czemu? Owy kraj i jego mieszkańcy rozbudzają współczucie – ubóstwo, ofiary min, dzieci śpiące na ulicach, zniszczone przez wojnę zabytki. To jednak też zwyczajne życie – gwar, tłum mieszkańców na motocyklach. I to, co najbardziej oczarowuje – dżungla. A tam hipnotyzujące kamienne świątynie – raj dla odwiedzających i miłośników historii. Dodatkowo wioski z domkami na palach, bazary, na których można znaleźć dosłownie wszystko.


Zobacz również

Ciekawe miasta w Polsce

fabryki w Bełchatowie
Absolutnie każdy, kto tylko pragnie spędzić w swoim kraju naprawdę ciekawe wakacje może być pewny co do tego, że Polska będzie w stanie zaoferować mu bardzo wiele doskonałych możliwości w tej kwestii. Praktycznie w każdym jej regionie spotkamy sporo naprawdę pięknych miast które bez wątpienia spełnią wszelkie oczekiwania nawet tych rzeczywiście wybrednych ludzi, przez co należy tylko poświęcić nieco czasu na wybranie spośród nich czegoś, co będzie dla nas faktycznie idealne.


Trzeba pamiętać, że wycieczka do Kambodży to nie nic nieosiągalnego. Jest wiele biur
wakacje
wycieczkowych, które robią tam wyloty. Turyści idą do kurortów ułożonych w malowniczym krajobrazie. Cichość i zakamarki, które można poznawać. Rzecz oczywista dla uwielbiających huk i gwar doskonałym pomysłem jest zwiedzanie stolicy. A tam Pałac Królewski, muzea, restauracje, albo popularny relaks dla ciała – masaże. Kambodża nie jest teraz tak popularna jak sąsiedzka Tajlandia, mimo tego nie od dziś kusi rzeszę turystów. Jeśli należycie do wspomnianego grona, a nie wiecie, jak wyruszyć w taką wycieczkę, zróbcie to, co w dzisiejszych czasach wydaje się najprostsze – otwórzcie laptopa.

Starczy wstukać ‘wakacje kambodża’ na ekranie wyświetli się lista stron internetowych. Wśród nich znajdą się biura podróży oferujące wycieczki i przewodniki, gdzie pisze się, w jaki sposób przyszykować się do drogi, co zabrać ze sobą, w które miejsce wyruszyć, co zwiedzić. Jeśli marzycie o urlopach innych niż standardowe, jeśli chcecie doznać niecodziennych wrażeń, ruszcie do Kambodży – obszaru bólu i piękna.
2019/06/08