Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Rewelacyjny pomysł na wyciszające wczasy dla ludzi, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości

Jeżeli fantazjujesz o uspokajającym wyjeździe na wakacje, który pozwoli ci zapomnieć o problemach życia codziennego to pojedź w Bieszczady. Spędzisz tam wspaniały czas na łonie natury oglądając piękne widoki.

Bieszczady
Lato zbliża się nieuchronnie i czas najwyższy przemyśleć miejsce swojego urlopu. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie spokój oraz wypoczynek na łonie przyrody, a także piesze wycieczki po górach to stanowczo pierwsze, o czym powinieneś pomyśleć to - wczasy Bieszczady! Letni urlop wcale nie musi oznaczać wycieczkę za granicę naszego kraju do egzotycznych miejsc.

U nas są równie piękne, o ile nie piękniejsze krajobrazy. Bieszczady to cudowne miejsce. Charakteryzuje je dzika przyroda oraz możliwość ciągłego poznawania tego miejsca na nowo. Krajobraz jest tajemniczy i zapiera dech w piersiach. Stwórz swoją koncepcję podróży o nazwie „wczasy Bieszczady”, który powinien uwzględniać wędrówki górskimi szlakami, które prowadzą długimi kilometrami wspaniałych widoków oraz zwiedzanie tradycyjnych, zachwycających, wiekowych cerkwi.

Zobacz również

Gdzie szukać wygodnych i równocześnie niedrogich noclegów w górach?

Bieszczady
Wybierając się w góry pewnie już przedtem planujesz trasę zwiedzania i zastanawiasz się nad tym, jakie zabytki czy okolice pożądane byłoby zwiedzić w trakcie pobytu. Aczkolwiek prócz planu zwiedzania musisz też zaplanować nocleg, wskazane jest to uczynić przedtem, bo planowanie noclegu na ostatnią chwilę jest trochę niewskazane - może się okazać, iż w interesującym Cię hotelu albo pensjonacie nie będzie już wolnych miejsc.


Podczas pobytu w Bieszczadach nadarzy się okazja do spotkania ludzi, którzy mieszkają tutaj z dziada pradziada. Opowiedzą ci o tradycjach tego miejsca i jego mieszkańców, wskażą, jakie trasy najlepiej wybrać, by móc spędzić spokojnie czas, daleko od gromad turystów. Możesz wziąć ze sobą najbliższych i spędzić niezapomniane wczasy - (wczasy z dietą owocowo-warzywną) tylko z nimi. Możesz także wybrać się samemu i dać sobie możliwość na nabranie sił przed powrotem do codziennych obowiązków. Niezależnie od tego, czy pojedziesz w samotności, czy w otoczeniu najbliższych odkrywanie tego miejsca za każdym razem jest fascynujące - sprawdź stronę.

Pamiętaj, nie ma się co dłużej zastanawiać – wczasy Bieszczady to twój cel na ten rok. W tym miejscu odnajdziesz swój spokój i harmonię. Odpoczniesz oraz zresetujesz się. Poznasz kompletnie nowy, obcy dotychczas, świat, który jest nie tak daleko,jak myślisz.
2020/03/03