Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Jak szukać tanich biletów lotniczych?

Wakacje trwają w najlepsze. Jedni z nas właśnie wrócili z wakacyjnych wyjazdów, inni tak długo wyczekiwany urlop mają wciąż przed sobą. Ale w który zakątek świata się udać? Wybrać polskie wybrzeże, Portugalię czy cały czas nieodkrytą Gruzję?


bilety lotnicze
Zwykle zastanawiając się nad miejscem urlopu kierujemy się ceną. Jesteśmy przekonani, że najtaniej odpoczniemy w Polsce. Ale jeśli pogoda nie należy do wymarzonej (co niestety zdarza się raczej często nad polskim morzem) krążymy między smażalnią ryb, straganami a kawiarnią. Wtedy koszty się mnożą.

Na pewno zaciekawi Cię nasza strona internetowa (http://entrevilles.pl/), wyszukasz w tamtym miejscu sporo zajmujących wiadomości. Pamiętaj, że jest często aktualizowana.

A jeżeli dodatkowo przyjechaliśmy na urlop z małymi pociechami?Wtedy dociera do nas, że cena jest ważna, jednak najważniejszy jest komfort wypoczynku.

Może warto więc rozważyć zagraniczny wyjazd? Tym bardziej, że bilety lotnicze dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Musimy tylko wiedzieć jak znaleźć tanie loty - przeczytaj więcej.

Przede wszystkim: bądźmy elastyczni z datą wylotu. Gdy nie mamy sztywno określonych dat urlopu, powinniśmy sprawdzić ceny biletów w właściwym kierunku w różnych datach. Czasami zmiana daty nawet o parę dni pozwoli sporo zaoszczędzić.

Nie zwlekaj - czytaj całość tutaj (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/horb), jeśli zaciekawiły Cię treści artykułu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Pod tym linkiem wyszukasz dużo szczegółów.Warto zapisać się do newsletterów. Wtedy zawsze trafią na naszą skrzynkę najnowsze informacje o interesujących promocjach przewoźników. Czytajmy też blogi, strony i fora, na których turyści mają szansę wymienić się informacjami.

Nie bójmy się lotnisk peryferyjnych. Większość stolic oraz dużych miast, poza dużym lotniskiem, posiada chociaż jeden port lotniczy obsługujący tanie linie. Wówczas wybierając się do zachodniej części Gruzji, jest szansa by polecieć tanimi liniami na lotnisko Kutaisi niż do Tbilisi.


pasażer samolotu
Korzystajmy z promocji. O ile nie jesteśmy bardzo przywiązani do jednego kierunku, udajmy się tam, gdzie w danej chwili jest zniżka. A żeby sprawdzić, gdzie w danym czasie są najkorzystniejsze ceny biletów, należy wypróbować w wyszukiwarce podróżniczej opcję „wszędzie” - warto wiedzieć.

Opłaca się kontrolować ceny biletów parę razy w czasie dnia i zwyczajnie liczyć na szczęście. Jedno jest pewne: im więcej czasu przeznaczymy na szukanie biletu, tym większa satysfakcja z jego kupna.
2020/04/28