Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wycieczka na Wyspy Kanaryjskie

Wyjazd na Teneryfę albo Fuerteventurę to jak spełnienie marzeń. Dla niektórych z nas Wyspy kanaryjskie z są rajem.

Gorące wyspy wiążą się z równie gorącymi propozycjami biur podróży, stąd też wakacje są coraz łatwiej osiągalne - sprawdź oferty.

Magia Teneryfy Europejskie piękne wyspy to ulubiony cel wielu Polaków. Ciągle królują Wyspy Kanaryjskie, a to zdecydowanie Oferta Teneryfa Last Minute zachęca do wyjazdów, bo koszty w promocji są faktycznie nieduże. To największa wyspa w archipelagu, położona jest w pewnym sensie przy gorącym kontynencie, chociaż przynależy do Europy, a przy okazji jest tu parę stref klimatycznych. Miasta na północy są idealne dla kochających plaże i długie spacery. Jest tu trochę mniej gorąco i wilgotniej, a południe to już naprawdę afrykański klimat - zobacz więcej.

Surfing na Fuerteventurze Drugą znaną wyspą jest Fuerteventura wczasy na niej bezsprzecznie będą wyjątkowe szczególnie ze względu na plaże. Najpopularniejsze można zobaczyć przy znanych kurortach Corralejo i Jandia. Chociaż na archipelagu mocno wieje i można zobaczyć burze piaskowe (jak to w tej strefie), nie brakuje tutaj turystów. Wielbiciele surfingu zwykle szlifują tutaj swoje umiejętności.

wyspa w Chorwacji
Gran Canaria i Lanzarote Jako, że temperatura na Wyspach Kanaryjskich umożliwia całoroczne wakacje, też w zimie można uznać, że od świąt ważniejsza jest Gran Canaria last minute łatwo znaleźć wśród ofert w Internecie. To także bardzo znana wyspa, tuż obok Teneryfy. Wielbiciele letnich sportów i lenistwa jeżdżą w Las Palmas albo Puerto Rico. Podobnie modna jest nieduża wulkaniczna Lanzarote Wakacje w tym miejscu to nie jedynie leniuchowanie na plaży, ale przy okazji możliwość zobaczenia wyjątkowej architektury i kosmicznych wręcz krajobrazów.

Zobacz również

Egzotyczne wakacje- gdzie pojechać

eccotravel
Wiele osób już od dawna planuje w jaki sposób spędzą urlop. Wczasy egzotyczne są obecnie bardzo modne, a takie wyjazdy to czas spędzony bardzo ekscytująco. Wiadomo, że urlop musi być czasem, gdzie każdy chce odpocząć i odetchnąć od stałego otoczenia. Z tego względu powinno się spędzić ten czas w taki sposób, jak tylko tego sobie życzymy. Dobrą opcja jest Tajlandia Last Minute, lub wycieczka Indie.


Nieważne, gdzie dokładnie się udamy, trudno będzie bez żalu udać się do kraju. Ważne, że nie trzeba kilka miesięcy wcześniej kupować wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie Wycieczki dostępne są za jednym kliknięciem, a dzięki last minute każdy może wylecieć od razu po wykupieniu wczasów.
2018/07/12