Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Użyteczna, skuteczna karta survivalowa dla pasjonatów survivalu i przygody

Karta survivalowa to potrzebny gadżet w trakcie wypraw survivalowych. Narzędzie to jest niesłychanie poręczne i ogromnie funkcjonalne, przyda się każdemu w czasie dłuższych wypraw, biwaków bądź w czasie szkoły przetrwania. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru (jest nie większa od karty bankomatowej, wskutek tego można ją ze sobą zabrać wszędzie) ma mnogość drogocennych funkcji.

Wielofunkcyjna karta przetrwania zawiera otwieracz do puszek, ostrze, piłę, linijkę, i także klucz pozycyjny lub śrubokręt. Co więcej odszukamy tam również otwieracz do nakrętek motylkowych oraz otwieracz do butelek. Na domiar tego karty survivalowe zaopatrzone są w uproszczony kątomierz, klucz 4-pozycyjny oraz kółko do zaczepienia ochronnej linki. Są to ważkie role karty przetrwania, mnogość kart przystępnych na rynku posiada podobne. Taką kartę możemy schować do kieszeni albo torebki nawet jej nie czując.

Zobacz również

Zapraszamy do zobaczenia województwa podlaskiego

Podlasie jest najdalej wysuniętym na północny-wschód województwem Polski. Od wschodu graniczy ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Występują tu cztery parki narodowe, 3 krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody a także rozliczne obszary chronionego krajobrazu. Jego miastem stołecznym jest Białystok. Innymi istotnymi ośrodkami miejskimi są Łomża a także Suwałki. Mieści się tutaj mnóstwo ciekawych miejsc do obejrzenia.


obóz survivalowy
Pomimo, iż jest ofiarowana głównie do rozlicznego rodzaju wypraw, to tak istotnie możemy zabrać ją ze sobą wszędzie. Nigdy nie wiemy kiedy przyda nam się otwieracz lub niewielkie ostrze. Z powodzeniem mogą ją nosić panowie i kobiety - wielofunkcyjna karta przezycia poświęcona jest dla każdego. Kartę zdołamy nosić w praktycznym etui (przeważnie jest ono dołączone do zestawu), dzięki czemu unikniemy możliwego skaleczenia. Etui jest nie jedynie przydatne, ale równocześnie wytworne.

Wielofunkcyjną kartę przetrwania odkryjemy w wielu sklepach z zaopatrzeniem survivalowym, naturalnie powinno się sprawdzić oferty sklepów internetowych. Koszt zakupu takiej karty jest naprawdę mały, w związku z tym jej kupno niewątpliwie nie zmniejszy zasobów naszego portfela. Karta survivalowa to wspaniały gadżet, świetnie nadaje się także jako dodatek do prezentu. Już dziś zamów kartę survivalową, która z pewnością przyda Ci się w wielu rozmaitych sytuacjach (zapytaj o dostępność).
2021/06/10