Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Chorwacja to jeden z najlepszych krajów na Starym Kontynencie! Zobacz czemu

Chorwacja to śliczny kraj - naprawdę modny wśród zwłaszcza Niemców, lecz również Polaków. Tak naprawdę nietrudno dostrzec tak zwany hype na ten kraj: trudno bardzo dużej popularności Chorwacji zbytnio się dziwić, przecież mówimy o wielce ładnym kraju, tak naprawdę nie ma na Starym Kontynencie zbyt wielu fajniejszych miejsc, aniżeli Chorwacja.
eccoholiday: Chorwacja
Być może to mało patriotyczne, lecz zamiast urlopu nad Bałtykiem mimo wszystko warto wydać trochę więcej pieniędzy na benzynę, ale przynajmniej nie miewać problemu z beznadziejna aurą. Czy Chorwacja - przejdź dalej - jest rajem? Zapewne Chorwaci w taki sposób postrzegają własną ojczyznę. Ciężko nie doszukać się bardzo wielu wad Chorwacji, przede wszystkim mających związek z burzliwą historią, lecz ciężko jednak nie być pod bardzo dużym wrażeniem w czasie poznawania Chorwacji - tutaj znajdziesz oferty wakacji.


Zobacz również

Jakie miejsce warte zobaczenia najlepiej wybrać w naszym kraju?

Warszawa zimą
Na pewno większość z nas zgodzi się co do tego, że Polska jest bardzo interesującym krajem w kwestii turystyki, który dosłownie każdemu amatorowi podróży może zaoferować coś rzeczywiście ciekawego. Całe mnóstwo ludzi chwali sobie zwłaszcza panujące u nas warunki naturalne, które rzeczywiście mogą doskonale nadawać się chociażby do uprawiania najróżniejszych sportów.


Zatem: te osoby, które najzupełniej nie mają jeszcze planów wakacyjnych muszą pamiętać, że jakby nie patrzeć nie ma za wielu fajniejszych możliwości, niż akurat urlop w Chorwacji - a poza tym, mieszkańcy południowej części Polski nie mogą przesadnie uskarżać się na długotrwałą podróż, bo niemalże przez całą drogę można jechać autostradą.
1 2