Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Element, który zwiększy użyteczność ogrodu|Namiot ogrodowy – doskonały na działkę

Sad lub nawet mały domowy ogródek wzbudza odmienne skojarzenia. Niektórzy są zdania, że to przestrzeń, w której należy sadzić warzywa oraz drzewa owocowe. W ten sposób można wytwarzać jedzenie na własny użytek czy nawet przeznaczony na handel. Są też jednak ludzie, którzy uważają, że działa to w pierwszej kolejności miejsce relaksu. Nie ma znaczenia jednak po której stronie jesteś, w obu przypadkach namiot ogrodowy okaże się dla Ciebie bardzo pomocny. Dlaczego?
namiot
Namiot do ogrodu (zobacz także pojemniki ogrodowe) to idealny sposób aby zamienić ogród na o wiele bardziej funkcjonalny. Wprawdzie nikt nie oczekuje od elementów ogrodowego wyposażenia równie dużych wygód jak w salonie. Dobrym pomysłem jest jednak to, by postawić na nieco więcej komfortu. Namiot to doskonały na to sposób. W jaki sposób Ci pomoże? Przede wszystkim jest to solidny dach nad głową. Oczywiście przed mocnymi ulewami czy huraganem warto uciec do domu.


Zobacz również

W jaki sposób organizatorzy regionalnych zlotów harcerskich, jak również sami uczestnicy przygotowują się do rokrocznych imprez

harcerze
Harcerstwo gromadzi ludzi z pasją, chociaż jednocześnie warto pamiętać, że przecież skaut to nie żaden zabawowicz, ale nade wszystko osoba wyróżniająca się szczególną empatią, uczciwością, odpowiedzialnością i odwagą. Harcerza, podobnie jak żołnierza lub policjanta, obowiązuje niezwykły etos, który ujawnia się chociażby poprzez fakt, że takie osoby noszą uniform. Bądź co bądź, dzisiaj harcerstwo bywa kojarzone w zasadzie ze wspólnym nuceniem piosenek przy ognisku i rzecz jasna zebraniami w dużym gronie, czyli zlotami.


Jednak już niewielkie opady deszczu nie będą dla Ciebie groźne. Jeżeli właśnie relaksujesz się w gronie znajomych w sadzie, pod namiotem można kontynuować spotkanie, bo przelotne opady nie będą Wam straszne. Z tych samych względów ogrodowy dach będzie bardzo praktyczny, kiedy zza chmur wyjdzie zbyt mocne słońce. Eksponowanie skóry na promieniowanie UV nie jest najlepszym pomysłem. Jednakże mając namiot ogrodowy możesz połączyć wakacyjny wypoczynek z przebywaniem na dworze w upalny dzień.


Na tym nie koniec plusów takiego produktu. Kolejny powód, dla którego warto wybrać namiot to osłona dla zbiorów. Jeśli zrywasz wiśnie lub jabłka nie powinny one leżeć na słońcu. Wówczas mogą się łatwo zepsuć. Mając „zadaszenie” w ogrodzie zbiory za każdym razem jesteś w stanie ustawić pod osłoną. Trzeba także dodać, że namiot jest niezwykle łatwy do przenoszenia. To znaczy, że w razie potrzeby możesz szybko dostosować go do własnych wymagań i ustawić w punkcie, który uznasz za najlepszy.
2018/11/07