Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Spa jako komfortowe gabinety oferujące całościowe zabiegi

W dzisiejszych czasach kiedy większość czasu oddajemy pracy, potrzebny jest kilkudniowy wypad dla zregenerowania zdrowia. Dzisiejsze SPA to sprofilowane ośrodki oferujące zabiegi kosmetyczne, masaże, usługi połączone z odnową biologiczną i medycyną alternatywną.
W Polsce owych ośrodków powstaje coraz więcej. Ośrodki wypoczynkowe oferują kilka pakietów tak jak w gabinecie kosmetycznym, jak i salonie masażu. Zabiegi są dostosowane do pojedynczych potrzeb każdego człowieka, przywracają skórze naturalne piękno i polepszają humor.


Wytworny ośrodek spa (nasz serwis www) w romantycznym miejscu, z dala od wielkomiejskiego wrzasku to znakomite miejsce na wyjazd na weekend. Komfortowe pokoje, baseny, sauny i rozmaitego warianty masaży zezwolą zyskać energię, a całość w spokojnej i nastrojowej atmosferze spa - kliknij -. Weekend w spa dla dwojga to czas na czułość, prywatność i szczególne, wspólne przeżycia, także rzeczywiste remedium na stres.


spa nad morzem


Spa nad morzem to komfortowe gabinety proponujące kompleksowe kompozycje pielęgnacyjne twarzy, dłoni, stóp i całego ciała. Odnajdziemy tu najpopularniejsze zabiegi poprawiające witalność i przydające cerze zdrowy wygląd, również nowiny inspirowane egzotyką. Niektóre ośrodki oferują połączenie sympozjów, czy szkoleń z relaksem. Takie pakiety mieszczą noclegi, jedzenie, także sposobność skorzystania z sali konferencyjnej.
Po firmowym zebraniu można wybrać zabiegi z okazałej oferty.


Odprężeni, możemy wybrać się na długi spacer po okolicy, ażeby pooddychać czystym powietrzem sosnowego lasu i morską bryzą.
2018/06/19