Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Spa jako komfortowe gabinety oferujące całościowe zabiegi

W dzisiejszych czasach kiedy większość czasu oddajemy pracy, potrzebny jest kilkudniowy wypad dla zregenerowania zdrowia. Dzisiejsze SPA to sprofilowane ośrodki oferujące zabiegi kosmetyczne, masaże, usługi połączone z odnową biologiczną i medycyną alternatywną.


W Polsce owych ośrodków powstaje coraz więcej. Ośrodki wypoczynkowe oferują kilka pakietów tak jak w gabinecie kosmetycznym, jak i salonie masażu. Zabiegi są dostosowane do pojedynczych potrzeb każdego człowieka, przywracają skórze naturalne piękno i polepszają humor.


Zobacz również

Urlop w górach dobry dla każdego

samolot na lotnisku
Polska to krajem, który oprócz sporej linii brzegowej może się również poszczycić bardzo rozległymi górami. Dwa te miejsca są najczęstszym kierunkiem podróży rodzimych turystów. Lecz Bałtyk, tak jak idealny jest na wakacje, zimą nie ma już dużo nam do zaoferowania.


Wytworny ośrodek (koniecznie - zobacz więcej) spa w romantycznym miejscu, z dala od wielkomiejskiego wrzasku to znakomite miejsce na wyjazd na weekend. Komfortowe pokoje, baseny, sauny i rozmaitego warianty masaży zezwolą zyskać energię, a całość w spokojnej i nastrojowej atmosferze spa - kliknij -. Weekend w spa dla dwojga to czas na czułość, prywatność i szczególne, wspólne przeżycia, także rzeczywiste remedium na stres.


spa nad morzem


Spa nad morzem to komfortowe gabinety proponujące kompleksowe kompozycje pielęgnacyjne twarzy, dłoni, stóp i całego ciała. Odnajdziemy tu najpopularniejsze zabiegi poprawiające witalność i przydające cerze zdrowy wygląd, również nowiny inspirowane egzotyką. Niektóre ośrodki oferują połączenie sympozjów, czy szkoleń z relaksem. Takie pakiety mieszczą noclegi, jedzenie, także sposobność skorzystania z sali konferencyjnej.
1 2