Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Szklarska Poręba - miasto, które z całą pewnością powinni odwiedzić nie tylko miłośnicy zimowych szaleństw

Ma nader bogatą historię. Często bywa nazywana „Polską Alaską”. Jest znana z niezwykłych krajobrazów przejażdżek psimi zaprzęgami, Ducha Gór i „kapsuły czasu”.


hotel szklarska poręba


hotel


Zobacz również

Wczasy w jednym z piękniejszych polskich miast

w Ciechocinku
W momencie, w jakim ktoś zdecyduje się na wczasy w Ciechocinku, pewne jest dla niego to, iż uzyska wczasy w wybranym z najbardziej urokliwych znajdujących się w Polsce miast. W rzeczy samej albowiem miasteczko takie jest w mocy podróżnikom wiele zaoferować i to pod wieloma względami.


Każdego roku przybywają tu dziesiątki tysięcy wczasowiczów z całego świata, aby, choć na chwilę oderwać się od natłoku codziennych obowiązków i stanąć „oko w oko” z prawdziwą przyrodą - skocz na


Nie muszą troskać się o pokoje Szklarska Poręba jest świetnie przygotowana na „inwazję” podróżnych. Miasto może się poszczycić bowiem obszerną bazą noclegową. Pensjonaty, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery nęcą potencjalnych klientów tanimi cenami, wysoką jakością usług a także smacznym jedzeniem. Wyśmienita kuchnia to bez wątpienia nie jedyny „atut” położonej na Dolnym Śląsku „metropolii”. Na „liście” zalet muszą się znaleźć atrakcje turystyczne. A tych jest całkiem sporo. Liczne parki krajobrazowe, muzea, kościoły przyciągają zwiedzających jak magnes. Zmęczeni „pędem” codziennego życia bywalcy „miejskich dżungli” poszukują tutaj wytchnienia. Z dobrym skutkiem. Karkonosze od bardzo dawna są schronieniem dla utrudzonych wczasowiczów. Podziwiając unikalne, niespotykane w żadnym innym zakątku Polski czy Europy widoki można się odnaleźć spokój - tu o pokojach w Szklarskiej Porębie.


Jeżeli, pragniesz sam się o tym przekonać wybierz właściwy hotel (coraltravel.pl/Bulgaria/Burgas/hotel/ROYAL-CLUB-VICTORIA---ANDALUCIA-ELENITE/15804/40-5407-24FF.html) Szklarska Poręba ma pod dostatkiem miejsc noclegowych i ruszaj już teraz. Czeka na Ciebie masa przygód!
2018/07/19