Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Dzieci w dzisiejszych czasach mają o wiele większe szanse, żeby spełniać swe marzenia, aniżeli ich rodzice jeszcze 30 lat temu

Oseski posiadają przeróżne zainteresowania. Niekiedy muszą skosztować wielu rzeczy, żeby dowiedzieć się, co je naprawdę pociąga.
zabiegi


biuro podróży


Aby dziecko było w stanie intensywniej zająć się pewnym wybranym przez siebie sportem, to trzeba posłać je raz na jakiś czas na sportowy wyjazd.


Obozy sportowe to wyborny pomysł. Tym bardziej w obecnych czasach, kiedy maluchy zbyt dużo godzin siedzą przed telewizorem albo z smartfonem na kolanach. Wyjazd sportowy, gdzie nasza pociecha będzie w stanie oddawać się swojej pasji bez żadnych przeszkód da jej możliwość pojąć czy jest to miłość życia. Jeśli po powrocie nadal będzie mówić, że pragnie trenować ten sport, to znaczy, że złapało przysłowiowego bakcyla. Powinniśmy wtedy umożliwić mu rozwój swojej pasji. Obozy są o tyle dobre, że dziecko spędza tam sporo czasu właśnie na ulepszaniu swych umiejętności. Niekiedy ma nawet 2 albo 3 treningi każdego dnia. Obozy mogą być oczywiście różne (przykładowo harcerskie albo siatkarskie), ale sens jest ten sam - zahartowanie organizmu i możliwość przebywania z grupą kolegów oraz bez laptopów czy smartfonów. Kiedy szkraby mają czas zapełniony co do każdej godziny, to nie maja ani czasu ani sił, by jeszcze sięgać po gry albo tablet. Są po prostu zbyt zmęczone.
Lecz jest to pozytywne zmęczenie, które powoduje, że w ciele krążą endorfiny - czyli hormon szczęścia.


Musimy wysyłać szkraby na obozy sportowe, aby miały możliwość uczyć się samodzielności oraz życia wśród kolegów.
2019/06/08