Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wakacje to najcudowniejszy czas w roku - niejeden śni o tym, aby je sobie przedłużyć również jesienią

Wielkimi krokami nadciąga jesień i niestety wszyscy musimy się z tym jakoś uporać. Jednak, aby móc odrobinę uciec przed depresją krótkich dni, należy polecieć na jakieś wyspy Oceanu Spokojnego.


Jeżeli posiadamy wizę do Stanów Zjednoczonych, to mamy prawo bez najmniejszego problemu polecieć na Hawaje.
plaża - grecja


auta


Te wyspy to nieziemski raj na naszej planecie. Jest tam pięknie oraz spokojnie, a Honolulu to urokliwe miasteczko. Na wyspie będziemy w stanie zrelaksować się i radować się słońcem, którego tak nam brakuje jesienią w kraju nad Wisłą. Hawaje to również cudne miejsce nie tylko dla tych, którzy kochają się opalać czy czytać książki na plaży, ale również dla tych, którzy są fanami wodnego szaleństwa. Możemy tam nurkować w głębinach, by poobserwować cudowne i kolorowe rybki. Możemy także zapisać się na kurs surfingu. To niesamowita przyjemność unoszenia się na wodzie. To oczywiście te oferty dla ludzi aktywnych. Możemy również odbyć wycieczkę na któryś z licznych na wyspach wulkanów - na przykład Diamond Head albo Haleakalā. Będzie to z pewnością niezapomniane wspomnienie.

Poznaj także inną bazę treści przedstawiających prezentowany temat - bez obaw - wejście za darmo (https://horyzont.net.pl/co-musi-znalezc-sie-w-karcie-wycieczki/), więc wejdź na ten odnośnik!

Hawaje to idealny wybór nie tylko dla osób spragnionych doznań, ale również dla małżeństw z dziećmi. Będziemy mogli spędzić dużo czasu w hotelowym basenie. W końcu znajdziemy czas, żeby nauczyć nasze pociechy pływać.
Będziemy w stanie także wybierać się na długie spacery na plaży i razem patrzeć na zachody słońca. Pamiętajmy, że to, co najcenniejszego mamy możliwość podarować naszym dzieciom - to razem spędzony czas.
2022/04/01