Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Lato Wczasy - oto o czym marzą wszyscy wiosną - przeczekali zimę i zbliża się lato, dlatego ich instynkt zaczyna tęsknić za odskocznią

Lato to najfajniejszy okres w roku. Wiedzą o tym wszystkie maluchy. Gdy jesteśmy już duzi niestety nie możemy pozwolić sobie na 60 dni leniuchowania, ponieważ posiadamy tylko w całości 26 dni urlopu na cały rok.


przemysł - rzut


Zobacz również

Ośrodki wypoczynkowe na całym świecie i nie tylko

wesołe miasteczko
Zwykle wybieramy się na wakacje za granicę. Myślimy, że tylko w tych miejscach porządnie odpoczniemy. Przyzwyczailiśmy się do odpowiedniego standardu w światowych ośrodkach oraz wszystkich wygód, które nam zapewniają.


Jednak nie oznacza to, że dorośli nie czekają z tęsknotą na lato i długo wyczekiwane wczasy.


absolwenci


Jeżeli śni nam się zagraniczny wypad to powinniśmy pomyśleć o czymś egzotycznym. A może powinniśmy zwiedzić jakiś kraj, którego kultura tak szybko się przekształca, że, jak sądzą eksperci, zniknie niedługo w odmętach zapomnienia oraz wszędobylskiego konsumpcjonizmu. Jeżeli na dodatek szukamy nostalgicznych wspomnień z okresu dzieciństwa w epoce PRL-u, to warto podumać o Kubie. To wySPA, gdzie oprócz wspomnianych już kwestii, z pewnością spotka nas przyjazne powitanie, uśmiech tubylców oraz nieziemskie jedzenie. To tu Ernest Hemingway spędził 20 lat życia i uważał ten skrawek ziemi za najcudowniejszy na całej planecie.


Jeżeli chcemy choć raz w życiu wypalić prawdziwe cygaro lub przejechać się wiekowym autem po ulicach starej Hawany - musimy od razu rozejrzeć się za lotami do tego pięknego państewka.


Jeżeli pragniemy zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy, to Kuba z Niemiec powinna nas zaciekawić, gdyż loty z Monachium są tańsze niż chociażby te z naszego kraju.

Kliknij śmiało tu a zobaczysz, że w najświeższym źródle (http://ctlgroup.pl/wyswietl/jak-zapakowac-skrzynie-biegow-oraz-silnik-do-wysylki) zaprezentowano niezwykle ciekawe informacje. One także są pasjonujące.

Jest to atrakcyjna alternatywa dla Polaków mieszkających blisko zachodniej granicy, na przykład w Szczecinie albo Wrocławiu.
2022/04/02