Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Spływ kajakowy

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest wiele okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na łonie natury z najbliższymi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Na terenie Polski jest jest udostępnionych mnóstwo interesujących tras. Jednak jeśli nie mamy czasu na większą eskapadę lub nie mamy doświadczenia w nie uprawialiśmy wcześniej tego rodzaju sportu, można pojechać się na spływ kajakowy wzdłuż rzeki Pilica. Pilica to rzeka zlokalizowana w południowej i centralnej Polsce. Jest to najdłuższy lewy dopływ Wisły. Długość rzeki wynosi 319 km. koryto rzeki płynie przez Wyżynę Krakowsko- Częstochowską, Niziny Środkowopolskie oraz Nizinę Środkowomazowiecką i pod wsią Ostrówek wpada do Wisły. Jest to krajobraz geograficzny zwany Doliną Środkowej Wisły. Wzdłuż brzegu rzeki jest zlokalizowany także szlak turystyczno-rekreacyjny turystyczno rekreacyjna.

Wystarczą dwa powiązane ze sobą luźnohasła: kajaki Pilica, by dać się ponieść różnym przygodom, które można napotkać aż na trzech ciekawych ścieżkach wodnych o różnym dystansie: - Budy Michałowskie- Warka- długość 16 km - Białobrzegi- Warka- trasa 28 km - Przybyszew- Warka- dystans 37 km

Zobacz również

Kraków gwarantuje zwiedzającym masę atrakcji i tani wypoczynek

Pokój hotelowy
Przed wybraniem się w podróż ,chociażby do Krakowa, należy wypytać użytkowników o ich doświadczenia z podróży do tego fascynującego miejsca ,jak również zaczerpnąć istotnym rad w doborze najdoskonalszego miejsca na nocleg. Znakomite noclegi w Krakowie czy też może miejsca tańsze, ale mniej popularne? Aby dobrze wybrać na przykład danego miejsca perfekcyjnego na nocleg, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią hotelarstwa w Krakowie.


Można skorzystać którąś z proponowanych trasę, a wycieczkę dodatkowo urozmaicić piknikiem nad brzegiem rzeki i rozbić namioty. Można rozpalić ognisko i spędzić przyjemny letni wieczór, oglądając wyjątkowo bujne zieleń i widoki w tamtych okolicach. wyszukując w internetowej wyszukiwarce "kajaki Warka" lub "pilica spływ" można znaleźć szereg ofert firm, które organizując spływy, uatrakcyjniają je ogniskami, zbieraniem jabłek. Co ważne każda firma oprócz wypożyczenia kajaków i kapoków, zapewnia także środek transportu na miejsce wodowania. Ceny są również atrakcyjne. Przykładowo wypożyczenie sprzętu na cały dzień wynosi 150 zł.

Zaciekawiły Cię informacje, które tutaj znalazłeś w niniejszym materiale? Jeśli tak, to ponadto zweryfikuj ofertę u źródła, a stwierdzisz, że wszelkie dane są wiarygodne.

Można także dowiedzieć się co warto zobaczyć na podczas wycieczki. A jest co, ponieważ na wspomnianym już szlaku turystycznym można się zacumować do brzegu i zobaczyć wyjątkowe zabytki architektoniczne. sprzęt wypożycza się w Warce, a potem już witaj przygodo.

Ten odnośnik do serwisu noclegi lasówka kieruje do bardzo ciekawej strony, która ma równie intrygujące informacje na omawiany temat.Spływ kajakowy to nie tylko sposób na intensywny wypoczynek, ale również atrakcyjna forma na spędzenie choć tych dwóch dni wolnego i mnóstwo przygód, które będzie można rozmawiać kiedy się ściemni.
2020/03/04