Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Zapraszamy do zobaczenia województwa podlaskiego

Podlasie jest najbardziej wysuniętym na północny-wschód województwem Polski. Od wschodu graniczy ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Znajdują się tutaj 4 parki narodowe, 3 krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody a także rozliczne obszary chronionego krajobrazu. Jego stolicą jest Białystok. Innymi ważnymi ośrodkami miejskimi są Łomża a także Suwałki. Jest tutaj wiele osobliwych miejsc do zwiedzenia.
Wypoczynek na Podlasiu zafascynuje niewątpliwie nie jedną osobę. Poniżej parę wartych do zrealizowania ofert na odpoczynek.

Zobacz również

Indie ciekawym rejonem dla osób poszukujących oryginalnych kierunków na zagraniczny wyjazd

widoki Izraela
Sezon urlopowy właśnie ma się ku końcowi. Większość z nas na pewno ma już za sobą wakacyjne wyprawy. Wiele osób decyduje się na urlop w okresie letnim, ponieważ wtedy dzieci mają wolne. I choć wycieczki jesienią są dużo tańsze, rodziny z dzieciakami nie mogą sobie na to pozwolić, ponieważ pociechy muszą wracać do Swoich obowiązków. Jednakże ci, którzy nie posiadają jeszcze potomstwa, muszą się skusić na urlopowy wyjazd właśnie we wrześniu. Wówczas, po sezonie, touroperatorzy posiadają w ofercie niezwykle atrakcyjne wycieczki w bardzo niskich cenach. Może powinniśmy z nich skorzystać?


Pierwszym godnym zaproponowania punktem jest zalew Czarna Białostocka. Leży on w Puszczy Knyszyńskiej. Jest na tym obszarze niezwykle ustronnie, cicho a także przecudnie. Zejścia do wody są niestrome a podłoże jest przejrzyste oraz piaszczyste. W sezonie letnim plaże chronione są przez ratowników. Wtedy również jest szansa wypożyczenia sprzętu wodnego. Innym czarującym miejscem jest Jezioro Studzieniczne.
Dzika Zagroda
Mieści się ono nieopodal Augustowa. W koło rozlewiska są domki rekreacyjne a także pola namiotowe. Miejsce to jest godne polecenia osobom, które poszukują ciszy i spokoju. Niedaleko jeziora jest miejscowość, Studzieniczna, w której zobaczyć można sanktuarium Matki Boskiej Studzieniczańskiej. Z naszymi dzieciakami możemy udać się do Jurajskiego Parku Dinozaurów, który mieści się w Jurowcach. Wystawiono tuta 27 eksponatów jak również kilkanaście tablic informacyjnych. Na tablicach tych są zamieszczone informacje o konkretnym dinozaurze. Do co poniektórych dinozaurów można podejść i dotknąć je. Inną interesującą wyprawą jest rejs statkiem żeglugi augustowskiej.
Rejs taki może trwać od czterdziestu pięciu minut do dwóch i pół godzin – wszystko jest zależne od nas samych. Naturalnie polecany jest ten najdłuższy. Aczkolwiek, jeśli w taki rejs udajemy się z małymi dziećmi lepiej wybrać ten krótszy. Podlasie oferuje także lot balonem.

Sądzisz, że nasz tekst jest interesujący, ale musisz mieć kilka dodatkowych szczegółów. Nie zwlekaj - najedź na ten link i idź do źródła (https://comfortapartments.eu/apartamenty-gdynia/).

Z uwagi na to, że Podlasie jest jednym z najdzikszych regionów Polski, albowiem jest tu mała ilość przemysłu a powietrze jest można powiedzieć czyste, wzbicie się tutaj w powietrze jest rzeczywiście fenomenalnym przeżyciem. Serdecznie zapraszamy na .
2022/03/19