Menu strony
III Millenium
Biuro podry

W jakie miejsce polecieć na wypoczynek w 2014 roku?

Niektórzy lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do znanych ośrodków narciarskich, a inni chodź na chwilę przywołać wspaniałe letnie promienie słoneczne. Powszechnie wiadomo też, że zima to także idealny moment na zaplanowanie zbliżających się wakacji, z tego też powodu zainteresowanie popularnymi celami wypoczynkowymi intensywnie rośnie, rośnie także ilość odwiedzin i rezerwacji na stronach zaufanych touroperatorów.


eccoholiday
Warto zainteresować się nowościami na nadchodzący sezon urlopowy i zrobić tańszą rezerwację \w najdogodniejszym terminie .

Gdzie chcą jeździć nasi rodacy w tym roku?
Ciągle dużym powodzeniem cieszą się oferty urlopowe w Grecji, Turcji i Hiszpanii. Zgodnie z danymi serwisu już teraz więcej niż 20% polskich turystów wykupiło wakacje w Turcji , w obszarze Wybrzeża Egejskiego.

Jakie nowości proponują biura podróży w 2014 roku?
Najwięcej nowości wśród urlopowych wypraw wiedzie do Grecji. Kierunek ten, o czym świadczą statystyki, jest to jeden z najchętniej wybieranych celów przez naszych rodaków. Warto odwiedzić większe biuro podróży Eccoholiday w Poznaniu, Wrocławiu lub w innym większym mieście, żeby przyjrzeć im się z bliska. A oto krótka charakterystyka kilku z nich.
Do wakacji, gotowi, start!

Wszystkich tych, którzy uwielbiają leżeć plackiem na greckich plażach, na pewno zachwyciłaby przecudna wyspa Samos. Jest ona jedną z najbardziej zielonych wysp u wybrzeży Azji Mniejszej. Ponadto ma ona bardzo różnorodne ukształtowanie, a z każdej strony oblewa ją krystalicznie czyste morze w kolorze lazurowym. Z wyspy tej do tureckiego miasta Izmir jest jedynie 70 km.

Jeśli przedstawiany temat Cię zaciekawił, sprawdź szybko ten świetny link (http://www.goldwasser.pl/machandel/) - przeczytasz w tym miejscu wiele przydatnych informacji.

A to doskonała wiadomość dla osób lubiących zwiedzać.


Fani filmu "Mamma mia" z pewnością chętnie odwiedzili by Skiathos. To kameralna wysepka, której powierzchnia nie przekracza 48 km kw. Mimo niewielkich rozmiarów można się można się ukryć na jednej z jej z 60 plaż.

kolejna z greckich wysp zaczyna ściągać na siebie coraz większą uwagę. Santorini to wizytówką Grecji. To prawdziwa Kalliste. To właśnie wyspa Santorini to jeden z najczęstszych tematów pocztówek i pamiątek z Grecji.

Najbardziej wyczekiwana nowość, czyli wyspa Lesbos również została dołączona do tegorocznej oferty. Będąc tam trzeba koniecznie zobaczyć Skamieniały Las.
2021/09/19