Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Dlaczego dobrze jest zabukować wakacje first minute?

W najmniej przyjaznych pogodowo miesiącach roku nostalgicznie oczekujemy na wiosnę i lato. Długie, słoneczne dni wzbudzają energię do życia nawet po pracowitym dniu i chętniej planujemy spędzanie wolnego czasu poza domem. Choć za oknem jest wciąż chłodno, szaro i ponuro jest to cudowny czas na obmyślenie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?

eccoholiday. biuro podróży
Buking pobytu wypoczynkowego w pięknym miejscu, ze znacznym marginesem czasowym, ma sporo pożytku. Turoperatorzy rywalizują w ofertach na wakacje first minute w biurze Eccoholiday. Do wcześniejszej rezerwacji prowokują też liczne promocje, które w codziennej ofercie są nadprogramowo płatne, np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Także cena wczasów także może zostać okazyjnie obniżona. W takiej sytuacji obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, bowiem ilość wczasów w promocyjnej kwocie może być bardzo mała, albo bardzo krótkim terminem na rezerwację.

Zobacz również

Dobry sposób na tanie spędzenie wakacji - last minute

Last minute Turcja
Lato, wypoczynek, plany na wakacje, wyjazdy. W ten sposób to wygląda u prawie każdego Polaka. Chodzimy do pracy przez okrągły rok, by przez dwa tygodnie w czasie wakacji zapomnieć o wszystkim, wypocząć i oddać się tylko absolutnemu lenistwu. Kilka lat temu w Polsce zyskały popularność oferty wyjazdów w trybie last minute. Całkiem sporo ludzi podejmuje decyzję by zorganizować sobie urlop w taki sposób.


Dlaczego akurat first minute? Poza mnóstwem promocjami cenowymi, na korzyść wakacji first minute przemawia więcej pozytywnych aspektów. Planując urlop na początku roku możemy wybrać sobie w pracy najlepszy termin bez sporu z innymi współpracownikami, którzy nie myślą jeszcze o tegorocznych wakacjach. W dodatku, jeśli nie dysponujemy kwotą do opłacenia wymarzonych wakacji, możemy zapłacić za nią w ratach. Owa opcja płatności jest bardzo wygodna wśród klientów biur podróży. Należność przekazuje się w ratach , na konto wskazane przez biuro podróży. Data w której ostatnia transza powinna wpłynąć na rachunek ustalany jest z góry.
wakacje, wczasy
Nie należy zapominać o najważniejszej zalecie wcześniejszej rezerwacji urlopu- o szerokim wyborze ofert. Gdy zima ustąpi miejsca wiośnie, a temperatury za oknem przypomną o rychło nadchodzącym lecie, do pośredników sprzedaży ofert wakacyjnych zawitają prawdziwe tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie zaplanowali wakacyjnej destynacji, będą musieli zadowolić się tym co pozostało .
2019/07/07