Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Solidny odpoczynek w kompleksie termalnym

Taplanie się w wodzie zazwyczaj kojarzy się nam z letnim wypoczynkiem – w porze, kiedy temperatury są najprzyjemniejsze. Ale przyjście chłodnych miesięcy (można dojść do wniosku, że w naszym kraju zima trwa pół roku) nie powodu, że zabawy w wodzie są niemożliwe. W Polsce atrakcyjne parki basenowe rosną jak grzyby po deszczu.
Można je zobaczyć w wielu miastach. Wartą uwagi opcją na weekendowy wypad może być powiązanie zwiedzania danego miejsca z pobytem w parku wodnym. Najlepszym przykładem kurortu, w którym znajduje się park rozrywki wodnej, jest Białka Tatrzańska. Ta urocza małopolska wioska leży zaledwie 21 kilometrów od Zakopanego. Podróżnikom oferuje ona naprawdę mnóstwo atrakcji – w ciepłe miesiące można z niej wybrać się na wycieczki po okolicznych szlakach, zimą Białka Tatrzańska jest często odwiedzana przez wielbicieli szusowania na nartach. Przez okrągły rok działa tu świetny park wodny, w którym spędzisz przyjemne chwile. Jeśli pragniesz dowiedzieć się, jakie atrakcje może zaoferować park wodny w tej pięknej wiosce, wejdź na stronę sieciową tego wodnego przybytku - do Google wstaw słowa „Aquapark Białka Tatrzańska” (przykładowy rekord ).

Zobacz również

Urlop poza miastem

Jeziora Mazurskie
Organizując urlop albo eskapadę na sobotę i niedzielę, trzeba wziąć pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, wijący się przez centralną Polskę. Zwiedzając ten rejon warto porzucić samochody i wskoczyć na rowery lub kajaki. Pilica jest długa na ponad trzystu kilometrów i na dużej części jej biegu idealnie nadaje się na spływy, a wielkie tereny parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych eskapad.


park wodny
Baseny termalne w Polsce napotkasz w wielu miastach, też w opisywanej Białce Tatrzańskiej. Pewnie nie kojarzycie, na czym polega działanie tego typu basenów, zatem wyjaśniamy. Kąpanie się w gorącej wodzie, która pochodzi z mroków wnętrza naszej planety, ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie oraz nastroje.

Baseny termalne w Polsce są zalecane najbardziej ludziom w podeszłym wieku, którzy cierpią na bolesne dolegliwości reumatyczne. (dobra oferta ) Poleca się je też ludziom przechodzącym przez rehabilitację oraz wszystkim tym, którzy chcą radować się zdrowiem i wielkim humorem przez okrągły rok. Warto wydać pieniądze i odpoczywać taplając się w przyjemnie ciepłych wodach, by sprawdzić, jak wiele dobrego daje taki zabieg.
2018/06/22