Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Atrakcyjne destynacje na wakacje

Warto zawsze mieć w zanadrzu zaplanowany wyjazd na wakacje, ponieważ znane są co roku historie odnośnie niewypału spontanicznego wyjazdu. Costa del Sol okazuje się rewelacyjnym wyborem, nie tylko, patrząc na satysfakcję partnera lub partnerki, jednak stanowi także doskonałą destynację dla całych rodzin. Wybrzeże Słońca to region turystyczny w hiszpańskiej Andaluzji. Swoim zasięgiem obejmuje też wybrzeże śródziemnomorskie, natomiast konkretnie znajduje się między przylądkiem Cabo de Gata a Gibraltarem.
Katedra w Hiszpanii
Majorka to znaczy czas na wczasy wakacyjne – zaplanuj już dzisiaj Jedna z hiszpańskich wysp archipelagu Balearów dała się już poznać wielu turystom z całego świata. Mowa oczywiście o wyspie takiej jak Majorka. Jest to jedna ze szczególnie popularnych letnich destynacji.

Obecnie obejrzyj także (https://www.domki-letniskowe.pl/regiony-kaszuby/okolice-trojmiasta/nadole) ten artykuł, który jest bardzo zajmujący. Zrób to właśnie teraz! Zobaczysz, że naprawdę trzeba to zrobić!

Najsłynniejszym oraz wyjątkowo ochoczo wybieranym miastem, nie tylko przez wzgląd na to, że jest stolicą, jest właśnie Palma de Mallorca. Zbudowana głównie z wapieni wyspa hiszpańska brana jest na tapetę nadzwyczaj ochoczo przez organizatorów wycieczek na wakacje, przykładem jest wycieczka last minute na Majorkę.

Wybrzeże Costa del Sol pełne tajemnic Wschody i zachody słońca na wybrzeżu Costa del Sol mogą okazać się dla wielu pamiętne na długi czas. Na tym obszarze wskazać można sporo popularnych kąpielisk morskich, wśród jakich często wybierane są właśnie Nerja, Malaga i Marbella. Nierzadko turyści, przybywający do Hiszpanii z wizytą, wybierają wypoczynek w Torremolinos oraz Benalmadena. Znakomicie przygotowana na przyjazd wielu osób w okresie letnim – i nie tylko – baza hotelowo-gastronomiczna zaskakuje turystów jak szczególnie pozytywnie. Warto więc poszukać ofert wycieczek, oferowanych przez najlepsze biura podróży.


Zobacz również

Wczasy w naszym kraju - - popularne miasta

Plaża, morze
W ciągu tygodnia nie za bardzo możemy sobie pozwolić na właściwy odpoczynek. Cały czas się gdzieś spieszymy. W pracy wyciskamy z siebie siódme poty, a potem czeka nas jeszcze zajmowanie się gospodarstwem i pociechami. Pomiędzy tymi obowiązkami powinniśmy również pójść na zakupy i załatwić dużo palących spraw. Wszystko to sprawia, że chodzimy stale przemęczeni i niewyspani. Każdego ranka próbujemy ratować się dużym kubkiem kawki, ale to nie daje pożądanych wyników.

Hiszpańska Majorka wyspą archipelagu Balearów
Ogromne zainteresowanie też turystów z Polski dotyczy wyjątkowej hiszpańskiej wyspy, takiej jak właśnie Majorka. Popularność zdobyła ona także dzięki polecaniu naszych bliskich, jacy dodatkowo zachęcają do zwiedzenia oraz dogłębnego poznania tego raju na ziemi. Na miejscu spotka nas moc atrakcji, jakie zostaną przez nas zapamiętane na długi czas. Serra de Tramuntana to lokalizowane w północno-zachodniej części wyspy pasmo górskie, które podoba się przyjezdnym.
2019/04/10