Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Ciekawy wypoczynek nad morzem

W czasie urlopów każdy z nas planuje wyjazd w bardziej i mniej znane zakątki Polski. W Polsce mamy ogrom interesujących miejsc w których możemy spędzić interesujący urlop. Takimi miejscami mogą być np: Gdynia, Gdańsk, Sopot, czy też Władysławowo.

Noclegi Sopot
Sopocka plaża
Sopot jest popularnym kurortem i uzdrowiskiem w Polsce. Wielu ludzi twierdz, że kto w lecie nie był w Sopocie, ten nie wie, co oznaczają prawdziwe wakacje nad morzem. Sopot zalicza się do miast o bardzo wysokim standardzie bytowania. Świeże powietrze, zabytkowa architektura sprawiają że, odpoczynek tutaj, to ogromna przyjemność. Najwięcej zwiedzających Sopot ma w sierpniu, gdy odbywa się Festiwal Piosenki.W zimie ulice i molo są bardzo wyludnione, ale należy to raczej do uroku tego miasta. Najbardziej obleganym i znanym miejscem w Sopocie jest oczywiście molo. Więcej na Noclegi Władysławowo Niezwykle blisko trójmiasta znajduje się miasto Władysławowo. Władysławowo to miasto przez, które przejeżdżamy jadąc na Półwysep Helski. Władysławowo jest niezwykle często zwiedzanym miejscem przez sportowców – ze względu na bardzo dużą procentową zawartość jodu w powietrzu. Centralną częścią Władysławowa jest deptak gdzie znajduje się bardzo dużo sklepików z pamiątkami. Najpopularniejszą częścią tego deptaka jest Aleja Gwiazd Sportu. Władysławowo podobnie jak inna znana miejscowość Międzyzdroje wykorzystuje swój turystyczny potencjał, jakim niewątpliwie jest ośrodek sportu, zaczęło więc urządzać Festiwal Sportu. W czasie trwania imprezy na deptaku uroczyście odkrywane są kolejne gwiazdy upamiętniające, polskich zawodników różnych dyscyplin. Takie tablice już np: Michalczewski, Boniek, Lipień czy też Korzeniowski i wielu innych. W sumie umieszczono do tej pory czterdzieści-osiem nazwisk. Władysławowo to bardzo przepiękne i urokliwe miasto z pięknym portem. następne informacje


Zobacz również

Czy Ty również masz chęć na weekendowy wypad z miasta? Masz swoje ulubione miejsca czy stale ich poszukujesz? Oto nasza propozycja

nad wodą w Ciechocinku
Jak mieszkanie w dużym mieście jest w stanie wymęczyć i zniechęcić do wszystkiego wiedzą najlepiej żyjące tam na stałe osoby. Nie dość, iż codziennie dokucza hałas, to dochodzi do tego smród spalin, trudności spowodowane na przykład robotami drogowymi czy pozostałe miejskie zakłócenia. Chciałoby się powiedzieć, że większe miasta są optymalne do pracy, do załatwiania rożnych spraw, jednakże, gdy pojawia się czas na wypoczynek wiele osób ucieka tak daleko, jak może. Byleby jak najdalej od miasta. Także jesteś w tej grupie?

Noclegi Gdańsk
Miasto bursztynu, Neptuna i Heweliusza. Co roku miasto odwiedzane jest przez miliony turystów. Gdańsk to dynamicznie rozrastający się ośrodek akademicki.
Niezwykłe w Gdańsku jest to, iż właściwie wszystkie podziwiane przez wycieczkowiczów kamieniczki były odrestaurowane po II wojnie - starówka jest jedną z najważniejszą częścią tego miasta. W Gdańsku bez problemu możemy odszukać miejsce do spania. W zależności od położenia od głównej części miasta i okresu pobytu ceny są bardzo zróżnicowane. W sezonie należy zamówić sobie nocleg z wyprzedzeniem. Niezwykle znane są noclegi w prywatnych mieszkaniach.Niezwykle często tego typu rozwiązanie jest bardzo dobre - ceny są atrakcyjne, a można zyskać komfort i spokoju.
Czytaj
Noclegi Gdynia
Miasto Gdynia, która 2 lata temu obchodziła okrągły jubileusz bytowania, to jedno z wielu nadmorskich miast które od lat przyciąga bardzo wielu zwiedzających. Sercem miasta jest Skwer Kościuszki oraz bulwar Nowowiejskiego, gdzie można pospacerować, podziwiając Zatokę Gdańską.
Najpiękniejsze widoki oraz plaże można odszukać w Orłowie - jest to południowa dzielnica Gdyni. Nad piaszczystą plażą góruje potężny, klif, który jest doskonałym tłem dla urokliwych zdjęć.
2018/06/22