Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wilanów - pełna atrakcji okolica Warszawy

Ostatnio byłam w stolicy. Kierownik wysłał mnie na szkolenie trwające dwa dni. Wielce się ucieszyłam, bo już od dawna miałam w planach pozwiedzać naszą stolicę. Wprawdzie kilka godzin w ciągu mojego pobytu spędziłam na szkoleniu.
warszawa wilanów
Po nim czas czas mogłam poświęcić na szczęście na zwiedzanie.

Podobał Ci się ten artykuł? Więc gorąco zapraszamy (http://www.hotelpodwierzba.pl/imprezy/) do następnych naszych newsów, które będą o zbliżonej dziedzinie.

Nie mogłam zapomnieć o wspaniałych Łazienkach czy Pałacu Kultury i Nauki. Szczególnie spodobał mi się Pałac w Wilanowie. Niestety nie starczyło mi czasu na zobaczenie pobliskiego ogrodu botanicznego ani parku. Mnie, wielbicielce spacerów na łonie natury uczyniło to małą przykrość. Niestety, ale ten wyjazd trwał za krótko.
wilanow


Zobacz również

Jak wybrać bezpieczny transport na wycieczki rodzinne?

Busy Kraków
Wróży się piękny majowy długi weekend. Nie powinno się w tak wyśmienicie zanoszącą się pogodę pozostać w czterech ścianach. Jeżel jest taka możliwość warto zebrać jak największą liczbę osób, czy to z rodziny czy znajomych, i ruszyć na wyprawę na przykład do Krakowa. Do Krakowa dojechać możemy pociągiem lub autokarem. Kiedy wybierzemy ten drugi typ transportu wpisujemy w przeglądarkę internetową busy Kraków i dążymy do znalezienia najwygodniejszej propozycji dla nas.


Lecz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mam już plan na najbliższy długi weekend. W całości poświęcę go na poznanie Wilanowa. Już nawet poczyniłam przygotowania. Jak tylko wróciłam do mieszkania, wprowadziłam do wyszukiwarki sformułowanie . Zaobserwowałam, że propozycji jest naprawdę sporo. Jest w czym wybierać. Stwierdziłam, że rozwiązanie noclegi Warszawa Wilanów ma dużo dobrych stron – ciekawa lokalizacja i jedna z bezpieczniejszych. Jak dla mnie, prawdziwa bomba.
2018/12/04