Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Zimą, kiedy w Polsce jest fatalna aura, należy wybrać się na wczasy na jakąś ciepłą wyspę - przykładowo na Karaibach

Jest w Polsce znaczne grono ludzi, którzy nie cierpią zimy. Często narzekają na śnieg czy mróz. Robią wówczas plany ewakuacji gdzieś na ciepłe wyspy - choćby na kilkanaście dni.


Jeśli jesteśmy osobnikami ciepłolubnymi i w zimę chętnie siedzielibyśmy na kanapie z kocem i herbatą, to ucieczka do ciepłych krajów wydaje się być dedykowany specjalnie dla nas.


Budowa domu wielorodzinnego


dominikana


Warto pomyśleć nad wyjazdem na jakąś daleką oraz egzotyczną wyspę. Możemy wybrać się na Morze Karaibskie. Dominikana jest fantastycznym państwem, które zajmuje większą część wyspy Haiti. Czekać będzie tam na nas istny raj. Wyspa jest piękna - złote plaże, a morze ciepłe i przejrzyste. Zachwycą nas też zachwycające zachody słońca. Dominikana wydaje się być rewelacyjnym kierunkiem na wczasy dla zakochanych, ale również dla małżeństw z pociechami. Hotele są na najlepszym poziomie - nie zabraknie nam niczego. Obsługa zatroszczy się o to, abyśmy mogli się totalnie odprężyć. Będziemy mogli skosztować specjałów regionalnej kuchni, w których królują owoce morza oraz ryby. Sporty wodne również są niezwykłą atrakcją na wyspie. Można zapisać się na lekcje nurkowania i windsurfing. Dla aktywniejszych czeka zawsze wypożyczalnia aut. Z wozem będziemy mogli zwiedzić wyspę na własną rękę i w swoim tempie. Zwiedzimy to, co chcemy.


Zobacz również

Obóz konny – czy warto się wybrać? Dlaczego będzie to zarówno popularna forma wyjazdu?

wakacje - odzwierciedlenie
W ostatnich latach powstaje coraz więcej ośrodków wypoczynkowych, w których powinniśmy korzystać z bardzo ciekawej formy aktywności fizycznej, jaką będzie jazda konna. Takiego rodzaju ośrodki wypoczynkowe cieszą się z roku na rok znacznie większą popularnością, zwłaszcza pośród turystów znudzonych tradycyjnym wypoczynkiem.


Będziemy mogli cieszyć się małymi portowymi restauracjami oraz przechadzkami po urokliwych kolonialnych miasteczkach, takich jak Puerto Plata czy Punta Cana. Zobaczymy niezwykłe zakamarki wyspy.
2019/06/07