Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Interesujące miejsca, jakie trzeba zobaczyć na Mauritiusie

Zamyślasz wyjazd na rajską wysepkę? Sprawdź co musimy zobaczyć na Mauritiusie gdy już Ci się znudzi odpoczywanie pod palmą czy nurkowanie w krystalicznie czyściutkiej wodzie.


Turystyczne atrakcje, wodospady, punkty widokowe, piesze włóczęgi i botaniczne ogrody.
nocleg


internecie


Tak przedstawia się Mauritius z dala od wybrzeży. Przy wodzie wykreowano reprezentacyjną dzielnicę grodu: port Luis Waterfront. centrum handlowe przeznaczone przede wszystkim dla obieżyświatów, z ulicami udekorowanymi wodotryskiem i zwisającymi nad głowami turystów barwnymi parasolami. Wniebowzięci będą na pewno Filateliści, bo tuż obok, w pięknym budynku poczty mogli będą uzupełnić swą kolekcję. Mauritius był piątym krajem na globie, który rozpoczął drukować znaczki, natomiast pierwsze z nich z ceną powyżej 1 miliona dolarów są uznawane przez specjalistów jako najrzadsze a także najcenniejsze na świecie. Powinniśmy zatem dokładnie przemyśleć zakupy.


Rezerwat Siedmiu Kolorów Ziemi. Jest to jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych na tej wysepce.

Interesują Cię dalsze wpisy (https://www.kormoran-rowy.pl/ceny-pakiety/turnus-rehabilitacyjny-nad-morzem) na ten temat? To świetnie, ponieważ z przyjemnością stworzyliśmy dla Ciebie kolejne zbliżone wątki.

Wydmy stworzone z powulkanicznej ziemi dosłownie mienią się kolorami: czerwień, brunatny, zielony, fiolet, niebieski jak też żółty. Efekt jak też jego intensywność zależą w dużej mierze od kąta padania światła a także pory dnia. Narodowy Park Black River Gorges jest to ideale miejsce na spacer czy też całodniową włóczęgę. Przy parkingu rozpoczynają się piesze trasy, jakimi można dojść do wodospadu czy też na punkt widokowy.
Z wierzchołka, na którym znajduje się punkt widokowy admirować można śliczną panoramę wysepki. Cicho, bajecznie i malowniczo. Wstęp gratisowy.
2019/05/14