Menu strony
III Millenium
Biuro podry

górskie wakacje

Polsce brakuje sporo, jednak na pewno nie pięknych miejsc. Planując kilka dni, trudno podjąć decyzję, gdzie się udać, gdyż gór u nas pod dostatkiem. Dolnoślązacy na krótkie wyjazdy często wybierają Karkonosze: nie ma problemu z tym, żeby zarezerwować noclegi w Szklarskiej zazwynoclegi Grzybowo - pod tym linkiem -st oblegana, ale tanio można wynająć miejsce także w luksusowym pensjonacie.


Tatry jednak są najbardziej monumentalne, stąd też ci, którym nie udało się dotrzeć do Zakopanego, powinni to jak najszybciej zmienić.

Wyjątkowe Tatry Podhale jest legendarne i niepowtarzalne. Każdy spotka tak typowego turystę z Krupówek, ale również typowych miłośników wysokich gór. Niektórym problematyczne wydają się noclegi w Zakopanem naprawdę nie jest tanie, ale Olcza, Poronin i Ząb, czyli góralskie wioseczki zaraz przy Zakopanem, zachęcają niskimi cenami i przyjemnymi pokojami. Jeśli wypad ma być głównie relaksem, najlepiej wybrać się tam poza sezonem, chociaż oczywiście, to lato wędrówki piesze|zachęca do wędrówek

Zobacz również

Karpacz i Szklarska Poręba ciekawymi propozycjami na każdą porę roku

Karpacz, widok ze Śnieżki
Szklarska Poręba jako miasto jest niezwykle ciekawym miastem turystycznym, zlokalizowanym w samym sercu Karkonoszy. Corocznie w każdym sezonie, tak letnim, jak i zimowym, nie brak zachęconych wycieczką w Góry Karkonoskie turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, dlatego warto zwrócić uwagę na znakomite cenowo miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla przybywających z wizytą gości, również zagranicznych.


Weekend w Zakopanym to niewiele, ale decydujac się na jeden górski cel i tutyrtyczny relaks krupówki|z oscypkiem w ręce, da się spożytkować ten czas naprawdę najlepiej.

Nie ociągaj się, ponieważ jesteśmy na stronie (www.naturalhotel.pl/) dla Ciebie. Zrobiliśmy bardzo intrygujące wpisy. Chcesz się z nimi zaznajomić? Namawiamy do następnej strony.

Ekspresowo możemy ujrzeć nie tylko Giewont i Gubałówkę. Miłośnicy spokojnych wycieczek zdecydowanie muszą wybrać się nad Staw Gąsienicowy lub do Doliny Pięciu Stawów – bezchmurny, letni lub jesienny dzień można poświęcić chłonięciu wspaniałych widoków. Po całym dniu trzeba zakosztować w niezwykłym, turystycznej atmosferze i spróbować kwaśnicy w którejś z zakopiańskich karczm.

Pieniny i srebrzysty Dunajec Jeśli mamy więcej czasu, należy przeciągnąć swój wypad i zahaczyć o Pieniny. Czorsztyn, Niedzica i przełom Dunajca – to miejsca na mapie, które bezwarunkowo muszą zostać uwzględnione w planie wycieczki. W tych stronach o wiele łatwiej można znaleźć noclegi w Szczawnicy jest świetną bazą wypadową.
Podpatrzone na: Eholiday.pl
Redaktor: Adrian
2021/08/20