Menu strony
III Millenium
Biuro podry

górskie wakacje

Polsce brakuje sporo, jednak na pewno nie pięknych miejsc. Planując kilka dni, trudno podjąć decyzję, gdzie się udać, gdyż gór u nas pod dostatkiem. Dolnoślązacy na krótkie wyjazdy często wybierają Karkonosze: nie ma problemu z tym, żeby zarezerwować noclegi w Szklarskiej zazwyczaj jest oblegana, ale tanio można wynająć miejsce także w luksusowym pensjonacie.


Tatry jednak są najbardziej monumentalne, stąd też ci, którym nie udało się dotrzeć do Zakopanego, powinni to jak najszybciej zmienić.

Wyjątkowe Tatry
Podhale jest legendarne i niepowtarzalne. Każdy spotka tak typowego turystę z Krupówek, ale również typowych miłośników wysokich gór. Niektórym problematyczne wydają się noclegi w Zakopanem naprawdę nie jest tanie, ale Olcza, Poronin i Ząb, czyli góralskie wioseczki zaraz przy Zakopanem, zachęcają niskimi cenami i przyjemnymi pokojami. Jeśli wypad ma być głównie relaksem, najlepiej wybrać się tam poza sezonem, chociaż oczywiście, to lato wędrówki piesze|zachęca do wędrówek

Weekend w Zakopanym to niewiele, ale decydujac się na jeden górski cel i tutyrtyczny relaks krupówki|z oscypkiem w ręce, da się spożytkować ten czas naprawdę najlepiej. Ekspresowo możemy ujrzeć nie tylko Giewont i Gubałówkę. Miłośnicy spokojnych wycieczek zdecydowanie muszą wybrać się nad Staw Gąsienicowy lub do Doliny Pięciu Stawów – bezchmurny, letni lub jesienny dzień można poświęcić chłonięciu wspaniałych widoków. Po całym dniu trzeba zakosztować w niezwykłym, turystycznej atmosferze i spróbować kwaśnicy w którejś z zakopiańskich karczm.

Pieniny i srebrzysty Dunajec
Jeśli mamy więcej czasu, należy przeciągnąć swój wypad i zahaczyć o Pieniny. Czorsztyn, Niedzica i przełom Dunajca – to miejsca na mapie, które bezwarunkowo muszą zostać uwzględnione w planie wycieczki. W tych stronach o wiele łatwiej można znaleźć noclegi w Szczawnicy jest świetną bazą wypadową.
noclegi w Grzybowie - świetna strona - noclegi (odwiedź nas)
Podpatrzone na: Eholiday.pl
Redaktor: Adrian
2018/07/12