Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Co wybrać na ciekawy prezent?

Wszyscy staje przy wielu okazjach przed problemem co by tu sprezentować komuś bliskiemu z danej okazji. Tych zawsze jest sporo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak wymieniać i wymieniać. A o koncepcję czasem nielekko. Warto zatem spojrzeć na prezenty od trochę innej strony?
Nadal jeszcze istnieje pogląd, że prezent winien być namacalny, że musi to być jakaś materialna przedmiot, którą można dotknąć, a potem... schować do szafy, ewentualnie postawić na komodzie. Powiedzmy sobie szczerze, zazwyczaj prezenty właśnie tak kończą. A przecież da się dać przyjacielowi w prezencie coś co nie będzie „zbieraczem kurzu”, a przyniesie z sobą wielką szczęście.

Zobacz również

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na urlop? Do dalekich krajów? A może nęcą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy zwiedziłeś już nieźle, turysto, Polskę?

Tak wielu mieszkańców Polski lubi jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można mieć wakacje taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet lotniczy do Francji czy Grecji. Polska może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i bardzo często niedoceniane przez wczasowiczów.


Ostatnio na rynku pojawiło się ogrom ofert prezentów z adrenaliną. Bez względu na to czy to ma być prezent dla szefa ---> korzystna oferta <-, ciekawy prezent dla żony czy prezent na ślubu. Oczywiście, nie są dla każdego, ale jeżeli wśród bliskich macie fanatyka aut sportowych - możecie sprezentowaćmu jazdę po torze wyścigowym którymś z rewelacyjny sportowym samochodem.
A może kurs driftingu? A jeśli nie macie wśród bliskich fanówprędkości - to może wysokość - lot balonem czy samolotem - to pierwszorzędne prezenty. Koncepcji jest sporo - może w prezencie dla kogoś zauroczonego górami nabędziecie kurs wspinaczki? Skok ze spadochronem - to też ostatnio popularny wyjątkowy prezent jak ten.


Prezenty takie nie są dla wszystkich.

Chcesz bliżej zbadać przedstawiony tutaj temat? Jeżeli tak, zobacz przykłady (https://www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-stanow-zjednoczonych) innych tego typu tekstów. One także omawiają tę kwestię.

Przed podjęciem decyzji o wykupić komuś cykl lotów na paralotni - sprawdźcie, że nie ma lęku wysokości czy przestrzeni. Złym pomysłem jest także przekonywaniekogoś do czegoś przy pomocy takich prezentów Osiągniecie raczej odwrotny efekt. Jeśli ktoś Nie lubi szybkiej jazdy samochodem, na sto procent nie zmieni zdania po przejażdżce po torze z wyścigowym kierowcą. Pamiętajcie, iż prezenty głównie muszą być dopasowane do obdarowywanego.
2019/07/25