Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Kraina uśmiechów jest jednym z popularniejszych kierunków, jeżeli chodzi o Azję Południowo-Wschodnią.


Wiele osób preferuje ów kraj, którym bywa potocznie nazywana Tajlandia, w charakterze celu swojej pierwszej podróży na ten kontynent.
wypadek


Spełnia ona wszelkie fundamentalne warunki: jest bezpieczna, ma szeroką ofertę noclegową w każdym cenowym przedziale, bardzo łatwo podróżuje się po owym kraju, można skonsumować doskonałe pikantne potrawy a także jest niezwykle egzotyczna. Jednakże, czego warto posmakować w Tajlandii?


Radość


Wyjeżdżając do egzotycznego państwa, jakiego sztuka kulinarna znacznie różni się od tego, do czego żołądek europejski jest przyzwyczajony, nie sposób nie jeść czegoś innego. Uwielbiamy uliczne jedzenie, ponieważ jest autentyczne, tanie i na pewno bezpieczne. Nie musimy się obawiać kłopotów żołądkowych – reguła jest prosta – czym dalej od turystycznych knajpek, natomiast bliżej do punktów, gdzie jedzą miejscowi, tym pewniej. Przechadzając się ulicami Bangkoku, czy pozostałych większych miejscowości, na każdym kroku zaczepiani jesteśmy ofertami thai massage. Masaże głowy, stóp lub całego ciała – wszystko możliwe tutaj i teraz, na ulicy. Podpowiadamy jednakże, ażeby pójść do profesjonalnych gabinetów, gdzie w wyciszonym wnętrzu, z fantastycznymi aromatami rozpylonymi w atmosferze, gdzie w tle da się słyszeć cichą, delikatną, wschodnią muzykę następuje charakterystyczny masaż tajski.
Masażystka używa łokcie, kolana, stopy, szczególnych ciosów dłońmi etc. Godzinny masaż całego ciała jest fenomenalny. Nie sposób nie posmakować w wielu miejscach, albowiem każdy jest troszkę inny.
2021/01/13