Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Jak na czas dotrzeć na lotnisko?

Wycieczki i wyjazdy to marzenia wielu z nas. Trwają właśnie wakacje, chociaż minął już półmetek, wciąż myślimy o urlopach, a słoneczna pogoda za oknami wręcz namawia do niesiedzenia w domu.

Pięknie i ciepło, a do tego słonecznie – tak wygląda idealna pogoda latem, dla osób udających się na urlop. Dokąd wyjeżdżamy dzisiaj na urlop i na ile najczęściej wyjeżdżamy? Wszystko zależy od naszych preferencji oraz zasobności portfela. Im większe są nasze dochody, tym na lepsze wakacje wybieramy się.
Lotnisko
Jeśli nasze konta nie są pełne, możemy wybrać się na jednodniową wycieczkę, czy na kilkudniowe wycieczki. Oferowane obecnie przez biura podróży wycieczki jednodniowe , cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Oni zazwyczaj nie mają za dużo pieniędzy, a bardzo lubią podróże i poznawanie nowych miejsc. Dokąd wybierają się najczęściej? Przede wszystkim Niemcy, Czechy, Słowacja, czy Austria, zatem kraje położone blisko Polski. Ludzie wybierają się tam najczęściej na wycieczki autokarowe, które cieszą się dzisiaj chyba największą popularnością teraz wśród wycieczek jedno, bądź kilkudniowych.
Dla nieco bogatszych ludzi, przewidziane są wycieczki (dodatkowe info) kilkudniowe, tygodniowe, czy dwutygodniowe, bardzo często lotnicze. Oznacza to, że konieczny jest transfer na lotnisko Katowice-Pyrzowice. Lecąc z Katowic, można dostać się praktycznie w każde miejsce na świecie, wykonując maksimum 2-3 przesiadki. Przejazd na katowickie lotnisko z centrum miasta nie jest raczej trudną rzeczą. Wystarczy pojechać taksówką, czy dostać się tam komunikacją publiczną. Jeśli jednakże nie pochodzisz z Katowic, może to sprawić Ci pewne trudności. Wtedy lepiej jest sprawdzić ofertę firm, które oferują parking koło lotniska albo transfer na lotnisko. Dzięki temu, unikniemy zamieszania i można ponadto bezproblemowo dotrzeć na lotnisko, nie płacąc za to fortuny- ciekawe informacje .


Zobacz również

Wybieramy wczasy w najniższych cenach

grecja, wycieczki
Organizatorzy zagranicznych wczasów prześcigają się w kreowaniu ciekawych ofert wyjazdowych pod względem osób z rozmaitymi wymaganiami. Atrakcje turystyczne w Polsce są niesamowicie rozbudowaną bazą możliwości, z tego też powodu każdy myślący o wczasach czy to samotnie, czy z rodziną czy przyjaciółmi może znaleźć coś dla siebie. Szczególnie korzystne cenowo oferty są rewelacyjną opcją na zaczerpnięcie paru dni relaksu w doborowym towarzystwie i wyrwanie się społem z miasta. Rekreacja i wypoczynek w naszym kraju są niezwykle zróżnicowane, dlatego też warto określić swe preferencje i zacząć szukać już dziś!


skrzydło samolotu
Dojazd na lotnisko w Pyrzowicach to już połowa sukcesu. Potem trzeba znaleźć swoją bramkę odlotu i udać się tam z biletem lotniczym. Zazwyczaj na lotnisku na nas czeka pilot wycieczki i on dalej już nas pokieruje. Wyjazdy, czy wakacje, na które udajemy się samolotem, są droższe od wyjazdów autokarowych, czy samochodowych. Jednak sam transfer jest zdecydowanie szybszy i bezpieczniejszy , a po podróży na wakacje nie jesteśmy tak zmęczeni, ponieważ od wyjścia z domu, do dojechania do hotelu mija zazwyczaj mniej niż 10 godzin.
2018/08/29