Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Urlop z zaufanym biurem podróży

Okres wakacji za nami. Wiele Polaków mimo to jedzie na urlopy jesienią, a każde biuro podróży ma atrakcyjną ofertę w tym czasie. Powodów takich decyzji jest sporo. Po pierwsze nieco mniej upalna aura w tropikalnych krainach jest o wiele bardziej przyjazna, jeżeli ktoś nie znosi upałów.
Oczywiście dalej jest tam ciepło, jednak gorąc już nie spływa z nieba tak samo, jak w czerwcu. Nie mniej ważną przesłanka jest obniżka cen jesienią. Wakacje w październiku kosztują zdecydowanie taniej. Nie dajesz wiary? Sprawdź sam. Włącz przeglądarkę sieciową i wklej w Google chociażby „tunezja last minute” i przeglądnij prospekty polskich biur podróży.

Naturalnie możesz wkleić kompletnie inne kierunki do znalezenia. Jeśli planujesz odwiedzić rubieże cywilizacji europejskiej i azjatyckiej, twoim kierunkiem październikowej eskapady musi być Dominikana. Aby zaznajomić się z kosztami wyjazdów do kraju kebabu i pysznej kawy, musisz wklepać hasło „Dominikana wakacje”.

Egipt latem jest miejscem drogim i bardzo gorącym. Jesienią w kraju Sfinksa jest zimniej, a hotelarze życzą sobie mniej za swoje usługi. Mocno nakłaniam, by zapomnieć na parę dni o deszczowej krajowej jesieni i udać się do krainy faraonów. Wpisz „egipt last minute” I wybierz najlepszą ofertę.

Zobacz również

Wytęsknione wakacje - pakuj bagaże!

Wakacje w Hiszpanii
Upragniony odpoczynek już tuż tuż. Nadchodzi sezon urlopowy oraz czas pomyśleć o upragnionym odpoczynku. Cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, zamknięci w czterech kątach, na niewygodnych fotelach, przed monitorem.


Afryka leży daleko, zatem jeśli nie lubisz długich wojaży, zachęcam do zwiedzenia Bałkanów. Zjawiskowe jest wybrzeże Chorwacji, nawet jesienią. Zdaniem które pomoże ci wyszukać oferty podróży, jest „wczasy Chorwacja”

Bałkany to także słynna z dobrej kuchni i wspaniałych win Bułgaria. Obejrzyj urokliwe czarnomorskie wybrzeże – wpisz „wczasy Bułgaria” i ciesz się bułgarskim słońcem!

I na koniec inny półwysep europejski. Hiszpania dotknięta jest stagnacją, zatem ceny pobytu tam znacznie spadły. Wspaniale jest jesienią zobaczyć piękne budowle w stolicy Katalonii i odwiedzić wspaniały Madryt. Dobre oferty urlopów znajdziesz wklepując w Google „hiszpania last minute”.

Pamiętaj, że trzeba zbadać dokładnie biuro podróży we Wrocławiu. Ostatnio sporo mówiono o plajtujących firmach, dlatego wybierz renomowane marki.
2021/05/13