Menu strony
III Millenium
Biuro podry

W jakie miejsce we Włoszech pojechać na zimowe szaleństwo

Kiedy przychodzi zimowy czas, osoby, które uwielbiają zimowe szusowanie na stokach zastanawiają się: gdzie na narty? Na to pytanie mamy ogrom odpowiedzi. Najpierw trzeba mieć świadomość tego ile środków moglibyśmy wydać na wczasy.

Najlepszym rozwiązaniem są nasze polskie góry. Nie ma znaczenia to, czy wybierzemy Tatry, czy Bieszczady na bank wypad będzie super. Wszyscy doskonale wiemy, że w polskich górach można nie tylko pozjeżdżać na nartach, ale też się zrelaksować.


narty
Naprawdę warto, więc wybrać się do zimowych miejscowości wypoczynkowych i tam wyszukać szlaki odpowiednie do naszego poziomu jazdy. Co ważne we wszystkich miejscowościach da się znaleźć ośle łączki i stoki dla wprawnych narciarzy. Jeśli jednak nasze polskie miejsca już są nam dobrze znane zawsze możemy wybrać się we włoskie lub austriackie Alpy, tam też na sto procent znajdziemy fantastyczne warunki do szusowania - narty we Włoszech. Jeśli nie ograniczają nas warunki finansowe to śmiało wyruszyć we włoskie Alpy.
Gdzie pojechać, żeby pozjeżdżać na nartach


Każdy, kto kocha narty myśli o tym gdzie na narty - sprawdź narty w polsce z dziećmi od NaFerie - pojechać w okresie zimowym. Opcji jest kilka, jednak fantastyczną są polskie góry. Dlaczego? Jeśli rzeczywiście uwielbiamy narty, to na bank w okresie letnim udało nam się pojechać gdzieś, gdzie były idealne warunki do zjeżdżania - . Dlatego warto zimową porą wybrać nasz kraj. W polskich górach są trasy narciarskie dla osób, które rozpoczynają jazdę na nartach i dla tych, którzy na nartach czują się fantastycznie. Jeżeli jedziemy mieszaną grupą, czyli jadą Ci, którzy chcą się dopiero uczyć jak wkładać narty (ciekawe narty w alpach firmy NaFerie) i Ci, którzy chcą poszaleć, to polskie Tatry będą idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo zawsze zapłacimy parę złotych mniej jadąc w polskie góry, niż gnając poza granice naszego kraju. A przecież jadąc na odpoczynek narciarski wolelibyśmy się nie ograniczać. W Polsce zawsze można pozwolić sobie na więcej i na pewno nie pożałujemy takiego wyboru. Bo wszyscy doskonale wiemy, że jak szaleć zimą to wśród naszych górali, którzy poza przygotowaniem stoków mają jeszcze bardzo wiele innych atrakcji.


Zobacz również

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Hotel Belvedere Zakopane
Odpoczynek to niemalże nasz obywatelski obowiązek. W szczególności taki poza miejscem zamieszkania. W końcu trzeba wspierać polską turystykę! Oczywiście to znaczna przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje nam wypoczywać, ale z pewnością nikt kto pragnie żyć szczęśliwie oraz jak najdłużej, nie może odmawiać sobie za często wypoczynku. To chyba jasne?
2018/09/09