Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia prywatna. Szeroka oferta edukacyjna , a także bardzo wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zdobyła renomę wśród maturzystów, zostając liczącym się centrum edukacji.


WSTiE gwarantuje słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez szanowanych wykładowców na najbardziej perspektywicznych kierunkach kształcenia. Uczelnia umożliwia podjecie nauki w trybie bolońskim, w skład którego zaliczają się trzyletni licencjat oraz dwuletnie studia magisterskie. W programie szkoły znajdują się także specjalistyczne studia podyplomowe dla nauczycieli.

absolwenci
Wśród licznych kierunków kształcenia proponowanych przez uczelnię, jednym z najpopularniejszych jest informatyka studia, które przysposabiają studentów do pracy w branży informatycznym. W toku nauki, studenci uzyskują umiejętności z zakresu programowania i systemów operacyjnych, hurtowni danych, plików multimedialnych i grafiki komputerowej.

Kiedy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto (https://alpaki.pl/hodowla-alpak-jako-biznes/) podobne nasze portale, które przedstawiają to zagadnienie - z pewnością także Cię zafascynują.

Dzięki przyswojonej wiedzy teoretycznej i zdolnościom praktycznym, studenci mają sposobność znaleźć etat w firmach przygotowujących i rozwijających oprogramowanie, realizujących bazy danych oraz firmach zajmujących się biznesem internetowym. Dla maturzystów ukierunkowanych na wykształcenie gwarantujące rozsądne możliwości zawodowe oraz chcących podjąć ciekawe studia informatyka jest na pewno trafnym wyborem.

Następnym obleganym profilem, proponowanym przez WSTiE jest turystyka i rekreacja. To studia wyposażające absolwenta w wiedzę pozwalającą na podjęcie pracy w przedsiębiorstwach z branży turystycznej. Szkoła powala na zdobycie wiedzy teoretycznej , a także umiejętności praktycznych w dziedzinie usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, planowanie imprez turystycznych czy działań marketingowych. W czasie nauki, studenci poznają reguły funkcjonowania firm turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz pozyskują umiejętności pozwalające na efektywną promocję.

Tok studiów daje możliwość odbycia praktyk w znanych przedsiębiorstwach oraz ukończenia przydatnych kursów rozszerzających umiejętności zawodowe studentów.
Wszystkie te cech powodują, że turystyka (więcej dowiesz się na tej stronie) studia dające zadowalające perspektywy zawodowe.
2022/06/22