Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Pokrycie dachu strzechą
Wielu Polakom w okolicach grudnia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Niby kłopot stary jak świat, jednak nieczęsto zdarza się abyśmy potrafili odpowiedzieć na niego z całą mocą już np. w połowie grudnia. Pomysłów jest albo zbyt dużo albo też nic ciekawego nie przychodzi nam na myśl. Jeżeli sugestie jak na przykład kąpiel w lodowatej morskiej wodzie jest dla nas zbyt szalona rynek w mieście już nam się opatrzył, a powitanie Nowego Roku w operze albo kinie wydaje nam się zbyt wyświechtane, być może warto rozważyć wybranie się za miasto.

Przydatna w podjęciu wyboru może być pogoda. Gdy na podwórzu biało, temperatura jest na minusie, w większości wypadków możemy mieć pewność, że wokolicach takich jak Karpacz, Zakopane, Szczyrk będziemy mieć na pewno szampańskąfrajdę. Można wklepać w Google np. noclegi w zakopanem, aby wyskoczyła całkiem długa lista możliwości noclegu w Zakopanem.

Odpowiedniego noclegu powinniśmy poszukać w zależności od tego ile chcemy przeznaczyć na tą jedyną wydarzenie w roku. I tak sprawdzając hasło noclegi zakopane pojawia sięnam spis prawie 300 rekordów. Opłata za dobę waha się od 70zł do przeważnie 280zł – w zależności od standardu i ulokowania. Rzecz jasna należy wziąć pod uwagę, że w Sylwestra ceny rosną dla właścicieli do podniesienia ceny. Właściciele pensjonatów liczą na duży przychód, a turyści na szampańską imprezę. Przed podjęciem ostatecznej decyzji można również zrewidować opinie i po odwiedzinach samemu skomentować dane miejsce.

Zobacz również

Z pociechą na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Salon, apartament Jaguara w Londynie
Być może zrezygnowałaś z aktywnego wypoczynku, obawiając się, iż będzie on nazbyt męczący dla twego malucha albo skomplikowany do przygotowania. Nie musi tak być. Dzieci lubią odkrywać nowe miejsca. Miej na uwadze jednakże, aby wybierając się na wędrówkę w góry z pociechą stosownie się do tego przyszykować.


Osoby bardziej wymagające, dla których cennik są bez znaczenia, mogą szukać noclegu wyszukując np. apartamenty zakopane. Najczęściej są to wytworne pokoje w jedynych górskich chatkach, z widokiem na Krupówki, własna sauną lub basenem. W takich warunkach nawet najgorszy śnieg nie jest straszny. Z takiej okazji jak przywitanie Nowego Roku, gospodarze zapewniają jeszcze inne atrakcje jak kuligi, przejażdżki bryczką czy też naukę jazdy na nartach.

ICE SAFARI
Na nie za głęboką kieszeń najlepszą alternatywą stają się tańsze pokoje. Jadąc w kilka osób cena rezerwacji takiego noclegu znacząco maleje. Rywalizacja wśród właścicieli jest duża, a więc nawet pod koniec roku można postarać się natrafić na kwaterę w granicach 45zł. Opłaca się próbować i udać się w ciemno i na miejscu próbować znaleźć pokój.

Opcje odpoczynku w Zakopanem są bardzo bogate. Na pewno każdy wybierze coś dla siebie i wraz z rodziną szczęśliwie rozpocznie nadchodzący rok 2013.
Podpatrzone na: Eholiday.pl
Redaktor: Adrian
2020/06/05