Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Polskie Tatry zawsze w modzie

zakopane
Nasza ojczyzna jest ślicznym krajem. Nie uważają tak jedynie jej dumni mieszkańcy, ale przede wszystkim turyści z zagranicy (do choćby modnej ostatnio Białki co patrząc na zdjęcia tutaj: nie zaskakuje). My, Polacy, posiadamy kilka klejnotów.

Jeśli masz pewność, że opisywany temat jest dla Ciebie ciekawy, to sprawdź, że także proponowana witryna (https://www.domki-letniskowe.pl/domek-letniskowy-091-Bory-Tucholskie) ma podobnie ważne wiadomości - wejdź tutaj.

Jednym z klejnotów narodowych są zapierające dech w piersiach Tatry.


Podhale to cudowne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Za mało tu stron, by wypisać wszystkie rzeczy, jakie czekają na gości w Tatrach. Atrakcje dla siebie mają tu miłośnicy alpinizmu – szczególnie fajnym do zdobywania szczytem są Rysy, a także słowacki Gerlach. Zwolennicy ryzyka bez wątpienia polubią najniebezpieczniejszy szlak w kraju – trasę na Orlą Perć. Wielbicielom delikatnego wypoczynku na sto procent spodoba się perspektywa wolnych spacerów Krupówkami oraz słuchania pięknych koncertów lokalnych artystów muzycznych. Należy także spróbować pysznych specjałów kuchni miejscowej i zakupić przytulne kurtki z owczej wełny.

O ile preferujesz ekskluzywne warunki hotelowe, na bank zainteresują cię eleganckie apartamenty w Zakopanem, oferowane przez renomowane hotele. Gdy do Google wkleisz sformułowanie „apartamenty w Zakopanem”, otrzymasz aktualne wiadomości na ich temat – umiejscowienie hoteli, koszty noclegów oraz dane rezerwacyjne.

Jeśli nie podoba ci się głośna atmosfera Zakopanego i pragniesz odpocząć w miejscowości ciekawej, ale o wiele zaciszniejszej, celem twoich podróży powinna być Białka Tatrzańska. Ta niewielka górska wieś oferuje wiele interesujących atrakcji. Wielbiciele zabytkowych budowli znajdą tu zjawiskowy kościółek św. Szymona i Judy, postawiony ponad trzysta lat temu. Zwolennicy białego szaleństwa będą się rewelacyjnie bawić w jednym z 4 sporych ośrodków narciarskich, które posiadają wygodne wyciągi. Osoby, które wolą inne aktywności, znajdą tu dobre miejsca na mocne spływy kajakowe. Dla odwiedzających udostępniany jest cudowny basen z wodą termalną. I wszystko to na wyciągnięcie ręki - Białka Tatrzańska leży tylko dwadzieścia jeden km od Zakopanego!
http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html
Podpatrzone na: Eholiday.pl
Redaktor: A.T.
2019/01/11