Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Gdzie wybrać się na zimowe wczasy?

Przychodzi zima i zaczynamy się zastanawiać, jak tam się mają nasze narty w piwnicy. Jednak, poza myśleniem o sprzęcie, myślimy o tym gdzie na narty? Opcji jest całe mnóstwo. Jeżeli będziemy patrzeć na cały świat, to przez dwanaście miesięcy znajdą się miejsca, gdzie można poddać się białemu szaleństwu. Jednak nie wszystkich stać na takie wyjazdy, gdzie nam się tylko zamarzy. Ale kiedy na naszą półkulę przychodzi zima, to mamy bardzo fajną opcje jaką są nasze góry. W naszych górach jest ogrom miejsc, gdzie możemy pojeździć na nartach.
wypad narciarski
Co istotne są trasy dla osób, które jeszcze nigdy nie miały nart na nogach i dla tych, którzy są wprawnymi narciarzami. Osoby kochające deskę też będą miały gdzie poszaleć. A co istotne zawsze znajdziemy pasujący pensjonat dla siebie i nie będziemy musieli liczyć się z każdym groszem. Jednak , kiedy jesteśmy w swoim kraju jakoś tak prościej ze wszystkimi się porozumieć i całkiem miło spędzać czas wśród swoich. Zresztą polskie góry są idealną opcją na narty, gdyż pozwalają nawet na krótszy wypad (moja strona). Chociaż wiadomo, że pociągiem jedzie się do Zakopanego z Gdańska dobre pół doby, ale jeśli jedziemy autem to wcale nie trwa tak długo. A zresztą zawsze można pojechać nocnym pociągiem, by już około południa móc zjawić się na stoku.

narciarz
Jeśli chcemy poszusować na nartach powinniśmy…

Ludzie posiadają różne hobby. Jedni chodzą na siłownię, inni uprawiają jogę, a jeszcze inne osoby uwielbiają narty.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie wartościowy, to zobacz też ten udostępniony poniżej w tym miejscu materiał - on także będzie warty zainteresowania!

Oczywiście nie tylko sportowe pasje mają Polacy, ale ostatnimi czasy, wręcz nie wypada nie mieć jakiegoś fajnego sportu. Ale do rzeczy, jeśli na przykład uwielbiamy jeździć na nartach, to, kiedy tylko na dowiadujemy się, że będzie trochę więcej wolnego, to zaczynamy myśleć gdzie na narty. Możliwości jest wiele, jeżeli u nas jest zima, to idealnym rozwiązaniem będą polskie góry, jednak, jeżeli u nas jest lato, to trzeba wyjechać z kraju, gdzie można się wyszaleć na nartach. Można również poczekać na wolne w czasie naszej polskiej zimy.


Zobacz również

Wiosna nad Bałtykiem

Sopocka plaża
Wiosna w tym roku jest mocno opóźniona, jednak nie oznacza to od razu, że lato okaze się chłodne. Meteorolodzy przewidują, że letnia porą będziemy radować się ciepłymi dniami. Dlatego warto w tym sezonie udać się nad Baltyk. Jak powszechnie wiadomo, w tym obszarze państwa można znaleźć dużo miejsc urlopowych. W tym tekście rekomendujemy Kołobrzeg. Pensjonaty tam są zazwyczaj utrzymane na wysokim poziomie, a koszty są przyjazne dla odwiedzających. Ta pomorska miejscowość to dobry wybór dla wszystkich, którzy mają powyżej uszu hałaśliwych kurortów, takich jak np. Niechorze. Kołobrzeg to metropolia z długą tradycją, z tego powodu milo spędzą tam wolny czas osoby, które interesują się przeszłością i zabytkowymi budowlami.

Osoby, które szusują na nartach tylko, gdy w Polsce są po temu warunki nie narzekają. Wiadomo, ze jak w polskich górach jest prawdziwa mroźna zima to chciałoby się zamieszkać w górach i by każdego dnia móc wskakiwać na narty. Możemy pojechać też do Szwajcarii, gdzie jest ogrom nowoczesnych ośrodków wczasowych, które sprawiają, że odpoczynek dla narciarza okazuje się wręcz królewski, zresztą podobnie jest we włoskich Alpach. A wybór miejsca jest zależny od tego ile posiadamy czasu i ile jak wiele posiadamy gotówki.
2022/06/03