Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Urlop w górach, co spakować do walizki

Od dziecka jesteśmy przekonywani, że ruch to zdrowie. I z całą pewnością należy się z tym zgodzić. Zimą, gdy dni są krótkie, a wieczory ciągną się w nieskończoność, dobrze jest wybrać się na zimowy wypoczynek. Oczywiście w ruchu i z należycie spakowaną walizką. W kwestii stroju, trzeba postawić na komfort i ciepło. Najważniejsze to nie zapomnieć o ciepłych skarpetach. Istotne są również płaskie szwy w bieliźnie termicznej, które pomagają uniknąć dokuczliwych otarć lub odparzeń.


zima
Następnie sweter, polar lub bluza. Kurtki powinny zapewniać dobrą wentylację. Pamiętajmy o czapkach, gdyż to przez głowę uchodzi aż 30-40% ciepła! Buty powinny być wodoodporne – zwłaszcza te dla najmłodszych. Wartą wyróżnienia, jest firma Demar - główny, rodzimy producent obuwia. Wystarczy wysłuchać stanowiska mam, by przekonać się, iż wydatek rzędu 200-300 złotych niestety nie jest gwarancją, że dziecku będzie ciepło w nóżki.

Buty dziecięce Demar to pewność wysokiej jakości za niską cenę. Są ciepłe, lekkie i nie przemakają. Podeszwa jest elastyczna, dlatego dziecko może się swobodnie poruszać w trakcie zimowych harców. Zimowe wyjazdy zazwyczaj są związane z wizytą na basenach termalnych lub aquaparkach - spodenki kąpielowe 4f. Nie zapomnijmy więc włożyć do walizki stroje basenowe. I w tym przypadku okazuje się, iż rodzimi producenci, tacy jak firma 4f mogą być z siebie dumni. Ich spodenki kąpielowe 4f oraz kostiumy (stworzone do częstego stosowania w wodach chlorowanych) są odpowiedzią na nieciekawą i jednobarwną modę basenową.


Dbajmy też o oczy! Szkodliwość promieniowania UV zdarza się być dużo większa niż letnią porą. Okulary przeciwsłoneczne męskie niezbędne są więc cały rok, niezależenie czy jest to sierpniowy spacer czy urlop w górach. Taki wypad to wielka radość dla dzieci ale też sprzyjająca okoliczność, by zademonstrować im jak działają finanse osobiste. Warto wyznaczyć kieszonkowe dla naszej pociechy.

Chcemy Cię zachęcić do nowej strony, na której oczekuje na Ciebie dużo fachowych wiadomości. Nie zwlekaj i po prostu naciśnij odnośnik.

Bilonówka, czy saszetka na sznurku pozwoli zapanować nad pieniędzmi. Takie i inne gadżety, bez wątpienia sprawdzają się właśnie na wyjazdach - ceneo.pl. A ich stosowanie cieszy zarówno dzieci jak i ich opiekunów.
2020/01/31