Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wielkanoc nad morzem

Villa Mare
Trzymanie się tradycji to dobra rzecz, zapewnia pewny punkt w życiu. Czasem jednak miło jest uciec od schematów i postanowić coś zupełnie wyjątkowego. Dlatego świetnym pomysłem na przyszły rok może stać się Wielkanoc nad morzem!

To jasne, że te święto świętuje się w gronie rodzinnym, w domu, zapełniając brzuch smakowitymi rarytasami. Jednak dlaczego by choć raz w życie nie zmodyfikować świątecznej obyczajowości i celebrować nad Bałtykiem?

Nie trzeba wszakże rezygnować ze świątecznych obyczajów – śniadanie świąteczne można zaliczyć w restauracji hotelowej lub w pokoju razem z bliskimi. Polska jest państwem, w którym nawet w małych miejscowościach znajdują się kościoły, dlatego problemu ze święceniem świątecznych pokarmów nie będzie żadnego. Ośrodki miejskie nadmorskie, takie jak Kołobrzeg, mają sporo marketów, gdzie można zakupić dania na rodzinny stół. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Kołobrzeg pensjonaty, gwarantuje sporą bazę hotelową.

A jakie są mocne strony celebrowania Wielkanocy nad Bałtykiem? Przede wszystkim o tej porze roku nad Bałtykiem nie będzie tłumów turystów. Plaże nie będą zatłoczone, a po eleganckich promenadach nie będzie się przechadzać dużo ludzi. To olbrzymi atut dla ludzi, którzy lubią sielankę. Wiosną nad Bałtykiem nie będzie tandetnych targów i wesołych miasteczek. Pociągi poza sezonem nie będą zatłoczone, dlatego droga nad morze bez wątpienia okaże się wygodna.
Morze, Jantar
Następnym plusem jest to, że w Wielkanoc nad morzem nie ma skwaru. Może być rześko, ale to perfekcyjna atmosfera na wędrówki brzegiem Bałtyku. Osoby, które nie chcą wydać dużo pieniędzy, bez wątpienia bądą zadowoleni z niższych cen obowiązujących poza sezonem. Jeśli pragniesz sprawdzić, jakie są ceny w Kołobrzegu wiosną, do wyszukiwarki wpisz „Kołobrzeg apartamenty ceny”.

Zobacz również

Wyprawa w góry - wyśmienity sposób na aktywny odpoczynek w zimowej aurze

uroczy domek w górach
Jakie skojarzenie przywodzi na myśl zima? W mojej głowie to mroźne popołudnia spędzone przy kominku, z gorącym, o wiele przewyższającym temperaturę za oknem intensywnie pachnącym napojem w ręku i siedzeniu z bliskimi na milutkim dywanie.


Darowanie sobie rutyny chociaż jeden raz może przynieść dużo dobrego każdemu – czasami trzeba zrobić coś niespodziewanego, by podarować życiu smaczek.
Podpatrzone na: Villa Mare
2017/08/18