Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wesele na Kaszubach

Dzika Zagroda
Gdy, podobnie jak wiele innych par, myślicie o wyborze romantycznego miejsca na uroczystość ślubną warto postawić na nie banalną i efektowną scenerię i wybrać na wesele Kaszuby!
Jestem pewna, że spodoba się Wam pensjonat Dzika Zagroda i wyjątkowa sala weselna - pomysł na niezapomniane wrażenia z waszej uroczystości.Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowa: Dzika Zagroda oraz agroturystyka kaszuby lub śledząc ten odnośnik bardzo łatwoznajdziecie witrynę Dzikiej zagrody, gdzie przeczytacie sporo niezbędnych
Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie
informacji oraz będziecie mogli przeczytać opinie gości, którzy już skorzystali z usług gospodarzy i poznali to wspaniałe miejsce.


Piękna okolica, miejsce oddalone od zgiełku i hałasu, wyjątkowa atmosfera... klimat Kaszub z pewnością urzeknie każdego. Idealnym miejscem na tak ważną uroczystość jest "Dzika Zagroda". Za tą niebanalną nazwą tak naprawdę kryje się piękne gospodarstwo i pensjonat.

Dużo osób szuka fascynujących faktów na ten temat problem. Dobrym pomysłem będzie odwiedzić nasz serwis (http://www.redpike.pl/pol_m_Odziez-wedkarska-262.html). Rzeczywiście warto! Przekonasz się, że nie pożałujesz!

Kaszuby to region gdzie zdecydowanie wypoczniecie i będziecie się doskonale bawić nie tylko Wy ale i wasi goście, którym bez wątpienia przypadnie do gustu propozycja spędzenia kilku dni poza hałaśliwym miastem!


Agroturystyka na Kaszubach
Na miejscu czeka na Was piękna, staropolska sala bankietowa, Kaszuby słyną bowiem z unikalnych, drewnianych wnętrz które stworzą idealną atmosferę na Waszą wyjątkową uroczystość. Sala (saladlaciebie.com/sale-weselne/marszowice-56.html) pomieściponad 80 gości a regionalne, staropolskie menu bez wątpienia przypadnie do gustu nie tylko młodej parze. Nie musicie dodatkowo martwić się o noclegi Kaszuby i położona w ich regionie Dzika Zagroda są doskonale przygotowane na przyjęcie dużej liczby gości. Pensjonat posiada specjalny apartament dla młodej pary oraz pokoje gościnne dla wszystkich uczestników weselnego przyjęcia.

Zobaczcie koniecznie na stronę Dzikiej Zagrody i wybierzcie niebanalne miejsce na Wasz wyjątkowy dzień!
Redaktor: Katarzyna Baranowska
2019/10/09