Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Sklep snowboardowy ma ogromny asortyment sprzętów oraz dodatków do wyśmienitego sportu zimowego

Snowboard należy do sport zimowy ceniony przez szereg wielbicieli zjeżdżania na desce po urwistym pochyleniu góry. Każdego roku przyjeżdża dużo wielbicieli snowboardu w góry, żeby móc praktykować ten sport. Lib Darker Series to deska o nowoczesnej technologii dla miłośników tego sportu. Nowy wyprofilowany kształt realizuje wyczekiwania najbardziej potrzebujących sportowców.

zima
Wspaniałe szybkie zakręty, zwrotność, a też łatwiejsza jazda w puchu to tylko poniektóre zalety tego sprzętu. Maksymalna wytrzymałość i dozór w czasie jazdy na desce umożliwia bezpieczeństwo przy wielkiej szybkości. Deska ma pofalowaną krawędź dzięki temu łatwiej i stabilniej pracuje na brzegach. Zbudowana z lekkiego oraz sprężystego drewna w rdzeniu, natomiast drewno bambusowe pod wiązadłami umożliwia bajeczne możliwości przy prędkim przejściu z krawędzi na drugą krawędź. Lib Darker Series jest wzmocniona za sprawą przędzy szklanego oraz bazaltu dla uzyskania większej elastyczności w czasie realizowanych ruchów. Deska proponuje ogromną klasę o dużej wytrzymałości i trwałości. W trakcie wykonywania tego sportu potrzebnym ekwipunkiem są ochraniacze bioder , które ochraniają osoby przed każdymi urazami oraz rozbiciami. Musimy pamiętać, iż snowboard należy do sportów ekstremalnych, w których trzeba zachować środki ostrożności przed przypuszczalnymi wypadkami. Więcej na .


Zobacz również

Wyposażenie na górskie wycieczki czyli co warto ze sobą zabrać, żeby wędrowanie było w pełni bezpieczne.

Wycieczka w góry
Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich dużej popularności najlepiej będą świadczyć szlaki, na których w czasie ładnej pogody da się spotkać rzeczywiście dużo wielbicieli tej aktywności. Lecz wychodząc nawet na prosty szlak przy słonecznej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, jakie często mogą być mało przewidywalne. A przecież dużo bardziej nieprzewidywalni będą niektórzy turyści, bo to co można zobaczyć na szlakach czasami jest naprawdę przerażające.

snowboard
Ochraniacze bioder zabezpieczają przed stłuczeniami kości ogonowej, ud oraz bioder, a także przed złamaniami. Jest zbudowany ze specjalnej pianki o odpowiednich własnościach, jaka nie utrudnia ruchów osoby zjeżdżającej na desce. Sklep snowboardowy ma wszystko co jest potrzebne w trakcie wykonywania wyczynowego sportu od wszelkich dodatków po ochraniacze na kolana, biodra, głowę czy też tułowie, aż po wyjątkowe buty czy też odzież. Sklep snowboardowy ma także deski i akcesoria do należytej pielęgnacji ekwipunku.
2018/06/21