Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Gdzie i kiedy należałoby udać się w podróż poślubną?

Zależnie od miesiąca, w jakim bierzesz ślub, można by dobrać odmienne miejsce na odbycie swej podróży poślubnej. Dobrze byłoby mieć świadomość, kiedy oraz gdzie warto by było się wybrać, żeby pogoda w wybranej części świata okazała się odpowiednio dobra.


Jeżeli lubicie jazdę na nartach, to nawet w lecie znajdziecie wyśmienite miejsca, w jakich możecie poruszać się na "deskach".
Analogicznie miłośnicy leżenia na piasku również mogą znaleźć upalne plaże, nawet jeśli ślub będzie organizowany późną jesienią lub nawet w zimie. Szczególnie dla tego typu osób agencje podróży przygotowały nie lada rozrywki. Jeżeli jesteście entuzjastami gorącego słońca, ale swój ślub planujecie w styczniu, to idealne miejsca docelowe to Australia, Karaiby Malediwy albo Meksyk. Jeżeli lubicie jeździć na nartach to dobrym miejscem będą Włochy, gdyż w tamtym miejscu znajdziecie zarówno Dolomity, jak i Alpy. Możecie również wyjechać do Kanady, Austrii lub Maroka.


podróż


narciarz


Dla sympatyków safari, dobrym wyjściem będzie Południowa Afryka, Tanzania albo Kenia. Agencje podróży nie polecają jednak wyjazdów do Malezji z uwagi na porę deszczową i cyklony. Jeśli jednak jesteście konserwatystami i swój ślub (podróż poślubna) planujecie we wrześniu lub w październiku, to znajdziecie słońce w tego typu miejscach jak Maroko, Hawaje, Egipt lub Seszele czy Madagaskar. Na narty dobrze by było się udać do Nowej Zelandii. Jeżeli chodzi o polowania, to doskonałym obszarem okaże się Namibia, Botswana lub Tanzania. Nie ma jak wybierać się jednak w takiej sytuacji na Florydę, na Hawaje albo do Hongkongu.
Osoby, które pragną pojechać na swoją podróż poślubną w sierpniu oraz lubią słońce, to niezłym miejscem okaże się Mauritius albo Karaiby. Zwolennicy nart znajdą coś idealnego na Alasce albo na Antypodach, zatem w Australii i Nowej Zelandii.
2022/01/26