Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Doskonałej jakości ubrania motocyklowe

Dla fanów motorów sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Muszą oni wyposażyć się również w kask i na pewno we właściwą odzież. W dodatku, jeżeli objeżdżają świat na motorze potrzebne im będą sakwy. Oczywiście wszystko to nie może być byle jakie. Niezwykle istotny jest kask. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a motocyklisty nie ochrania taka ilość metalu jaki mają samochody. W dużej mierze z tej racji odzież dla motocyklistów tworzona jest z dostatecznie wytrzymałych materiałów. Głównie robi się je ze skóry ale nie tylko.

Sprawdź nasz ciekawy news, aby poznać sporo niuansów na interesujący Cię temat. Zachęcamy i życzymy miłej lektury!

Ostatnio często wykorzystuje się inne materiały.


Na kolejnym miejscu mamy z kewlaru. To lekki i mocny materiał. Spodnie motocyklowe uszyte z niego z pewnością sprawdzają się świetnie, a przy tym są lżejsze niż podobne ze skóry. Z innych niż skóra materiałów wytwarza się również rękawice motocyklowe. Wykonanie ich jest prostsze i są nieco tańsze. Oczywiście wybór jest po naszej stronie. Wybór jest na tyle spory, że zdecydowanie znajdziemy coś odpowiadającego naszym upodobaniom.

Kurtki motocyklowe również tworzone są w wielu rodzajach. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest uszyć taką kurtkę na zamówienie. Wtedy mamy pewność, że będzie idealnie taka jaką chcemy. Możemy zaprojektować ją samodzielnie, albo zwyczajnie zlecić to osobie specjalizującej się w wytwarzaniu motocyklowej odzieży. Na pewno taka osoba zaproponuje nam ciekawy wzór, możemy rozmieścić wszystkie motywy ozdobne, nasza kurtka będzie wyglądać świetnie i oddawać nasz charakter.

Zobacz również

Co nabyć na eskapadę w góry?

góry zimą
Przygotowanie na eskapadę górską jest bardzo istotne - niestabilna i kapryśna pogoda, nagłe obniżenie temperatury w górach są dość powszechne. Chociaż wycieczka w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się niedobrze zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to podstawa, mocne plecaki turystyczne i odzież to następna rzecz.


Motocykl to wspaniała pasja. Możemy zjeździć nim w sezonie całą Europę, poczucie wolności jest wielkie, tak właściwie można pojechać gdziekolwiek chcemy. Nawet przewiezienie motoru promem jest łatwiejsze i mniej kosztowne niż samochodu. Wakacje na motorze dają możliwość by odreagować cały rok ciężkiej pracy i poczuć wiatr we włosach. Choć oczywiście kasku w trakcie jazdy nie powinniśmy zdejmować. Bezpieczeństwo jest zdecydowanie najważniejsze i powinniśmy je przedkładać nad wygląd ciuchów na motocykl. Bierzmy to pod uwagę przy dokonywaniu wyboru, a na pewno będziemy bezpieczni i jazda będzie czystą przyjemnością.
2019/02/07