Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Urlop w górach dobry dla każdego

Polska to krajem, który oprócz długiej linii brzegowej może się również poszczycić niezwykle szerokimi górami. Oba te miejsca są najpopularniejszym kierunkiem wyjazdowym lokalnych turystów. Lecz Bałtyk, tak jak idealny jest na wakacje, zimą nie ma już za wiele nam do zaoferowania.


Zatem w tym sezonie warto spróbować własnych sił na białych stokach, których znajdziemy pełno zarówno w Karpatach jak i w Sudetach.


Znacznie częstszą opcją wybieraną przez Polaków są wyjazdy na narty do włoch w czasie Bożego Narodzenia wyjazdy na narty. Gdyż nie każdy ma ochotę kilka dni przed Wigilią spędzić w kuchni, przyrządzając akrobatyczne dania. Część osób woli te chwile spędzić na stoku w gronie najbliższych. Jednak przy wybraniu tego typu opcji, nie musisz się martwić, że te święta będą mało tradycyjne. Bowiem kurorty zapraszające gości w tym okresie, mają im do zaoferowania nie jedynie nocleg i wspaniałe widoki, ale także posiłki wliczone w cenę. W tym również tradycyjna, składająca się z 12 potraw, Wigilia.


wyjazdy na narty


Młode osoby często swoje wyjazdy na narty polska organizują w gronie bliskich znajomych, często w okresie Sylwestra zobacz na stronie. Bowiem opcja korzystania ze stoków przez parę dni dla niejednego jest bardziej atrakcyjna, niż spijanie szampana o północy pod lokalnym ratuszem. Można wynająć sobie cały domek w górach, jeżeli uda nam się zebrać większą ilość osób. Wówczas wypoczynek nie wyniesie nas sporo, a na pewno będzie dla nas ciekawy. Sam wieczór sylwestrowy możemy spędzić na kuligu, który jest nierzadko z tej okazji organizowany w niedalekich miejscowościach.


Zobacz również

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Jeszcze tylko poniedziałek, jeszcze tylko wtorek, jeszcze tylko środa i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. W letnie dni jest mnóstwo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na łonie przyrody z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.


samolot na lotnisku


Pobyt w górach w okresie zimowym to na pewno wspaniałe doznanie.


Oprócz cudownej, śnieżnej aury, możemy tam także podziwiać urzekające krajobrazy. Dodatkowo, amatorzy nart docenią długie, rozłożyste stoki i wygodne gondole. To wszystko znajdziemy w polskich kurortach górskich, także warto przemyśleć własne plany na zimowe ferie.
2018/09/12