Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wyjazdy na koncerty

Polskie agencje koncertowe każdego roku mają coraz większą ofertę wartych uwagi propozycji. Stworzenie stadionów na mistrzostwa Europy w piłce nożnej stworzyło możliwości do ściągania do Polski znanych artystów, gromadzących na swoich koncertach tysiące ludzi. Stadiony takie zostały wybudowane na przykład w Warszawie, Poznaniu czy we Wrocławiu.
Dobre położenie tych miast zachęca koncertowych podróżników do przyjazdu – do Wrocławia nierzadko przyjeżdżają ludzie z Niemiec i Czech, Poznań jest muzyczną Mekką dla osób z północy Polski, a Warszawa jest chętnie odwiedzana przez obywateli krajów położonych na wschodzie. Większa część osób przybywających na koncerty, wraca jeszcze w ten sam dzień. Wielu postanawia jednak połączyć przyjazd na koncert ze zwiedzaniem.

Wrocław – miasto spotkań

Zobacz również

Gdzie można odpocząć letnią porą

Urlop na Podlasiu
Wakacje to czas wybierania optymalnej opcji na urlop. Wielu ludzi ten czas planuje z dużym wyprzedzeniem. Jest to na pewno odpowiedzialne podejście, tym bardziej że miejsca noclegowe dobrze jest wynajdywać wcześniej. Potem bowiem często okazuje się, że wszystkie miejsca noclegowe lub kwatery są już zajęte.


Letnie festiwale muzyczne w Portugalii
Dojazd do tego miasta jest bardzo komfortowy – zarówno samochodem, jak i koleją. W mieście znajduje się również port lotniczy. Na odwiedzających czeka dużo pięknych miejsc wartych zwiedzenia. Fontanna na pergoli, jeden z najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w tej części kontynentu, ogród botaniczny czy Panorama Racławicka to tylko część z oferowanych dla turystów atrakcji. Jeden dzień to stanowczo za mało, żeby zwiedzić wszystkie warte zobaczenia punkty. Z tego powodu też Wrocław jest wyposażony w dogodną bazę noclegową. Noclegi we Wrocławiu mogą być bardzo tanie – jest to miasto studenckie, jest tutaj więc dużo hosteli, a w wakacje (zobacz również transfer na lotnisko kraków) warto wynająć tani pokój w jednym z domów studenckich. Wrocław oprócz koncertów na stadionie miejskim, ma do zaoferowania dużo innych sal średniej i małej wielkości. Wiele z nich słynie w całym kraju z dobrego nagłośnienia.

Poznań także jest gościnny

Poznań jest wyposażony w większości w duże i małe sale koncertowe. Brakuje tutaj niestety dobrej jakości obiektów o średniej powierzchni. Organizatorzy koncertów często zapowiadają tutaj większe wydarzenia. Jest to miasto najbardziej dogodnie zlokalizowane dla przyjezdnych z całego kraju. Można tam również spotkać sporo atrakcji – wspaniały ratusz, Stary Browar czy obiekty sakralne. Noclegi w Poznaniu, podobnie jak we Wrocławiu, nie należą do drogich. W mieście znajduje się dużo hoteli, które były bazą noclegową dla gości z innych krajów podczas Euro 2012. Znajdują się więc tutaj punkty o pełnej rozpiętości standardów.
2018/12/04