Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wyjazdy na koncerty

Polskie agencje koncertowe każdego roku mają coraz większą ofertę wartych uwagi propozycji. Stworzenie stadionów na mistrzostwa Europy w piłce nożnej stworzyło możliwości do ściągania do Polski znanych artystów, gromadzących na swoich koncertach tysiące ludzi. Stadiony takie zostały wybudowane na przykład w Warszawie, Poznaniu czy we Wrocławiu.
Dobre położenie tych miast zachęca koncertowych podróżników do przyjazdu – do Wrocławia nierzadko przyjeżdżają ludzie z Niemiec i Czech, Poznań jest muzyczną Mekką dla osób z północy Polski, a Warszawa jest chętnie odwiedzana przez obywateli krajów położonych na wschodzie. Większa część osób przybywających na koncerty, wraca jeszcze w ten sam dzień. Wielu postanawia jednak połączyć przyjazd na koncert ze zwiedzaniem.

Wrocław – miasto spotkań

Zobacz również

Gdzie można odpocząć letnią porą

Urlop na Podlasiu
Wakacje to czas poszukiwania jak najlepszej opcji na urlop. Wielu ludzi ten czas planuje o wiele wcześniej. Jest to z pewnością rozsądne podejście, zwłaszcza że miejsca na nocleg lepiej jest wyszukiwać z wyprzedzeniem. Później bowiem często pojawia się sytuacja, że wszystkie pokoje lub kwatery są już zarezerwowane.


Letnie festiwale muzyczne w Portugalii
Dojazd do tego miasta jest bardzo komfortowy – zarówno samochodem, jak i koleją. W mieście znajduje się również port lotniczy. Na odwiedzających czeka dużo pięknych miejsc wartych zwiedzenia. Fontanna na pergoli, jeden z najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w tej części kontynentu, ogród botaniczny czy Panorama Racławicka to tylko część z oferowanych dla turystów atrakcji. Jeden dzień to stanowczo za mało, żeby zwiedzić wszystkie warte zobaczenia punkty. Z tego powodu też Wrocław jest wyposażony w dogodną bazę noclegową.

Zainteresował Cię nasz wpis? Więc zachęcamy Cię - przeglądnij nową witrynę i dokonaj oceny (btzielonadolina.pl/) naszych starań. W razie jakichkolwiek wątpliwości - pisz!

Noclegi we Wrocławiu mogą być bardzo tanie – jest to miasto studenckie, jest tutaj więc dużo hosteli, a w wakacje warto wynająć tani pokój w jednym z domów studenckich. Wrocław oprócz koncertów na stadionie miejskim, ma do zaoferowania dużo innych sal średniej i małej wielkości. Wiele z nich słynie w całym kraju z dobrego nagłośnienia.

Poznań także jest gościnny

Poznań jest wyposażony w większości w duże i małe sale koncertowe. Brakuje tutaj niestety dobrej jakości obiektów o średniej powierzchni. Organizatorzy koncertów często zapowiadają tutaj większe wydarzenia. Jest to miasto najbardziej dogodnie zlokalizowane dla przyjezdnych z całego kraju. Można tam również spotkać sporo atrakcji – wspaniały ratusz, Stary Browar czy obiekty sakralne. Noclegi w Poznaniu, podobnie jak we Wrocławiu, nie należą do drogich. W mieście znajduje się dużo hoteli, które były bazą noclegową dla gości z innych krajów podczas Euro 2012. Znajdują się więc tutaj punkty o pełnej rozpiętości standardów.
2020/09/02