Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Wczasy pełen wrażeń

Wielu z nas przedstawia sobie najlepszy odpoczynek tylko nad egzotycznym morzem. Opalanie się na złocistej plaży od dawna jest jednoznaczne z udanym urlopem. Kochamy wczasy w luksusowych hotelach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszystkie wygody. Możemy skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w najlepszych gabinetach odnowy biologicznej.
Stołujemy się w wykwintnych restauracjach, gdzie podawane są wyśmienite potrawy światowej kuchni. Pijemy kolorowe drinki i szalejemy na dyskotekach do samego ranka.

Ale nie wszyscy właśnie tak postrzegają wspaniały wypoczynek. Dla niektórych jest to bezproduktywne spędzanie czasu. Są ludzie, którzy pragną dawki adrenaliny. Nie dla nich luksusowe łóżka w hotelach. Oni gardzą komfortem. Wolą spać w namiocie lub pod gołym niebem. Pożywienie przygotowują sobie samodzielnie, zazwyczaj przy ognisku. Są to najczęściej gotowe produkty w puszkach.

Zobacz również

Urlop z adrenaliną

Ognisko
Dzięki Bogu, zima nas opuściła. Tego roku wyjątkowo mocno dawała nam popalić. Mieliśmy już tego zimna po dziurki w nosie. W końcu przyszła wiosna i nastały cudowne dni. Ani się obejrzymy, a przyjdzie lato. A to znaczy, że okres urlopowy już niebawem. Czekamy na odpoczynek z utęsknieniem. Już od dawna obmyślamy ten upragniony wakacyjny wypoczynek.


Termos Pocisk – doskonały podczas biwakowania
Wielbiciele przygód zwykle wyjątkowo dokładnie przygotowują się do swoich wycieczek. Nic w tym dziwnego, wszakże od dobrej organizacji zależy ich bezpieczeństwo, a w niektórych wypadkach- również życie. Wyjątkowo istotna jest dobra kondycja ruchowa, stąd też przed tego typu wyprawą dobrze jest porządnie poćwiczyć. Następnym istotnym szczegółem jest dobry sprzęt. Odwiedzając survival sklep można zaopatrzyć się w potrzebne wyposażenie jak na przykład busola, latarki, czy namiot.

Powinniśmy także odwiedzić sklep z militariami, gdzie dostaniemy broń. Bardzo ważne jest, aby wszystkie akcesoria były najwyższej jakości. Wybierajmy rzeczy jedynie sprawdzonych producentów. Jeśli wybieramy się na dziką wyprawę pierwszy raz, warto po takie zakupy przyjść z kimś doświadczonym albo zasięgnąć rady u pracownika sklepu.

Urlop z adrenaliną to możliwość przeżycia wielu przygód, które następnie możemy wspominać do końca naszych dni. Jest to również ciekawa odskocznia od codziennych kłopotów. W czasie takiej wycieczki doskonale odświeżamy nasz umysł. Na takim urlopie zyskuje również nasza kondycja. Z takich wczasów wrócimy z pewnością pełni mocy i gotowi na każde wyzwania, jakie przynosi nam codzienność.
2013/07/18