Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Internetowy lokalizator funkcjonuje w Polsce już blisko 5 lat, jednak mimo upływającego czasu nie traci zaufania internautów i nadal jest jednym z najczęściej używanych witryn umożliwiających wyszukiwanie i określanie położenia różnych miejsc.
Ponadto witryna oferuje bardzo ciekawą możliwość wyznaczania trasy z jednego miejsca do drugiego.

Jeśli masz ochotę zdobyć dodatkowe informacje na przedstawiany wątek, odkryj ponadto pozostałe nasze strony na zbliżony temat - one też są zajmujące.

Jest to narzędzie bardzo uniwersalne i przydatne każdemu, gdyż podróżnik dostaje możliwość określania trasy komunikacji publicznej w miastach w kraju jak i własnym autem a nawet na pieszo. Gdy określimy sobie na przykład trasę z miejscowości A do B, to otrzymujemy nie tylko mapkę z określoną trasą przejazdu ale i szacowany okres "wycieczki" i długość całej trasy. Można również drukować dokładny plan jazdy wyliczony w punktach. W taki sposób nikt nie będzie w stanie zabłądzić po drodze, nie mając nawet żadnej nawigacji GPS. Natomiast gdy określamy sobie trasę w miejscowości przy pomocy komunikacji miejskiej wielkich miast Polski, to system szczegółowo wyświetli linię tramwajową czy autobusową wraz z czasem wymaganym na jazdę i podróż na pieszo. Z takimi szczegółowymi informacjami, pasażer nie ma szans zgubić się w mieście, które może być dla niego całkowicie nieznane.

Przy wejściu na stronę użytkownicy mają możliwość nie tylko precyzyjnego określenia wybranych przez siebie obiektów ale także przeglądania wyników względem konkretnej lokalizacji lub branży. Wystarczy tylko wskazać słowo oraz miejscowość lub obszar działalności interesującej nas firmy typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp. Ostatecznie dostaniemy pełną lokalizację wizytówek na mapie regionu wraz z danymi teleadresowymi.

Zumi to też serwis posiadający szeroki katalog map obejmujących teren całej Polski a także dokładne plany ogromnej liczby miejscowości. Co więcej poszczególne mapy można oglądnąć w kilku wersjach (w tym również z satelity).

Zobacz koniecznie ten wpis ze strony (https://www.wizabroker.pl/) prezentującego zbliżone posty, gdyż on z pewnością też jest godny Twojej uwagi.

Internauta korzystający z tej opcji ma także możliwość zlokalizowania na terenie wybranej mapki konkretnych obiektów (np. kulturalnych, gastronomicznych) bądź atrakcji takich jak plaże i kąpieliska, wypożyczalnie różnego rodzaju sprzętu itp.

Poszukiwanie obiektów jest również realne przy użyciu telefonów komórkowych. Wystarczy skorzystać z programu "Zumi Lajt" a potem sprecyzować zapytanie do słowa kluczowego charakteryzującego dany cel i wskazać dogodną lokalizację. Formułując zapytanie w stylu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa otrzymujemy pełną listę z adresami i zaznaczeniem na mapce.

Serwis Zumi posiada dodatkowo ogromną bazę ogłoszeń nieruchomości położonych na terenie naszego kraju. Można wyszukać tam domy,mieszkania,działki zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka wewnętrzna jest w stanie przedstawić korzystne oferty, które odpowiadają szukającemu. Liczba ogłoszeń w portalu z pewnością usatysfakcjonują każdego


Zobacz również

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Busy Kraków
Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najbardziej dziejowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma zabytkami oraz zamkiem królewskim na Wawelu, wprawia w zachwyt nie tylko lokalnych wojażerów ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
2019/03/18