Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Urlop w górach

Tatry to nie tylko Zakopane. Wielu podróżników woli decydować się na inne, mniej tłoczne i przepełnione hałasem miejscowości. Rozsądnie jest wziąć do ręki mapę, ponieważ w okolicy strzelistych Tatr leży mnóstwo wsi, do których warto pojechać letnią porą. Niewielkie podhalańskie wsie to znakomity kierunek dla gości, którzy chcą zrelaksować się w miejscu spokojnym i zjawiskowym równocześnie. W dzisiejszym wpisie omawiamy dwie górskie miejscowości, do których warto udać się latem.

Bukowina Tatrzańska
Białka Tatrzańska znajduje się paręnaście km od Zakopanego i przyciąga tych, którzy mają dość zgiełku stolicy Tatr. W tej tatrzańskiej miejscowości można znaleźć sporo oryginalnych atrakcji. Fanów silnych emocji przyciąga tu możliwość uczestniczenia w spływie kajakowym po dzikiej tatrzańskiej rzece.

Czy ta aktualna treść (https://btzielonadolina.pl/wycieczki-do-pragi) spodobała Ci się tak bardzo, że masz ochotę poznać inne? To fantastycznie! Więc zapraszamy na świeżą witrynę.

Ludzi starszych i chorych przyciągają niezwykle dobroczynne dla zdrowia baseny termalne. Wielbicieli wędrowania po górskich szlakach przyciągają zapierające dech w piersiach krajobrazy. Warte uwagi oferty wczasowe w tej przecudnej miejscowości poznasz, jeśli do wyszukiwarki online wpiszesz sformułowanie: „noclegi Białka Tatrzańska” (sprawdź też tu: noclegi białka tatrzańska na portalu

Murzasichle to zaciszna i niezwykle malowniczo położona wieś w bliskim sąsiedztwie Zakopanego. Z pewnością myślicie, czemu ta wioska dostała tak dziwną nazwę. Rzecz jest prosta: wioska powstała z zjednoczenia 2 wiosek – Mur i Zasichle. Obecnie stanowi niezłą zagwozdkę językową dla przyjezdnych. Jak już wcześniej zaznaczono, wieś jest cudnie położona – znajduje się w pobliżu TPN. W Murzasichlu najlepiej jest wykupić pokój od gazdy, gdyż takie wakacje niosą w sobie sporo uroku. O ile chcesz odszukać tanie oferty pobytowe w tej górskiej wiosce, do Google musisz wpisać sformułowanie „noclegi Murzasichle”. Oferty lokalnych gospodarczy możesz również znaleźć w gazetach.
2022/04/23