Menu strony
III Millenium
Biuro podry

Gdzie wybrać się na wakacje nad morzem?

Wybierając się nad polskie Morze Bałtyckie mamy często wielki problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem. Baza turystyczna na wybrzeżu jest coraz lepiej rozwinięta i stąd też mamy szansę przebierania spośród wielu propozycji. Jednym z najbardziej trafnych wyborów na jaki możemy się zdecydować jest Ustka.
Jest to miasto, które odgrywa kilka ról jednocześnie. Jest ona zarazem portem rybackim, uzdrowiskiem jak i oczywiście miejscowością, która jest przeznaczone do aktywnej rekreacji. Noclegi Ustka nie mogą zatem narzekać na brak zainteresowania ze strony turystów, którzy muszą się wiele natrudzić, aby wyszukać wolne zakwaterowanie w środku sezonu.

Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Ustka to doskonała baza turystyczna do poznawania okolic wybrzeża. Od dziesięciu lat Ustka jest połączona ze Słupskiem za sprawą porozumienia pomiędzy oboma miastami. W Ustce możemy kąpać się bez jakichkolwiek obaw, gdyż tamtejsze uzdrowisko spełnia wszystkie standardy, które są wymagane przez UE. Również tamtejsze plaże są bezpieczne, gdyż są one regularnie nadzorowane przez Służbę Ratowniczą Słupskiego WOPR-u.

Zobacz również

Możliwości noclegowe w okolicach Białce Tatrzańskiej

Śnieżka
Ruszając na wczasy w pobliskie góry, trzeba uprzednio zabukować nocleg na określony czas. Biorąc pod lupę niedrogie oraz luksusowe noclegi Murzasichle jako podhalańska wieś cieszy się niemałą popularnością wśród turystów. Znajduje się w gminie Poronin w województwie małopolskim. Pełna uroku miejscowość sprzyja miłemu spędzaniu czasu w górach, gdzie powietrze jest świeższe, natomiast wieczory szczególnie magiczne. Dodatkowo nie spotyka się na ulicach mnóstwo turystów, to znaczy jest to idealna propozycja dla osób chcących odpocząć.


Podobnych kurortów takich jak Ustka jest bardzo dużo. Każdy turysta niewątpliwie znajdzie zatem przystań, w której odpocznie w spokoju. Jedną z takich miejscowości jest niezmiernie popularny Rewal. W tej malowniczej wsi liczącej sobie około tysiąc mieszkańców do pełnej dyspozycji będziemy mieli kąpielisko obejmujące swoim zasięgiem 300 m. linii brzegowej. Przez wieś Rewal przebiega też jeden z bardziej atrakcyjniejszych traktów turystycznych.

Mówimy tutaj o Szlaku Nadmorskim Czesława Piskorskiego. We wsi Rewal prócz tych atrakcji możemy podziwiać dwa pomniki przyrody. Pierwszym z nich jest jesion wyniosły, którego wysokość to 24 m. Drugi pomnik przyrody to ostrokrzew kolczasty o wysokości przekraczającej 5 metrów.

Aby zgłębić informacje na omawiany wątek, to wcześniej poznaj pozostałe wiadomości na to zagadnienie - wszystkie materiały przeczytaj tutaj (https://www.ng24.pl/pl/c/FOTELE-KARPIOWE/198).

Wieś Rewal krok po kroku zdobywa swą pozycję w branży turystycznej. Każdy kolejny rok owocuje rozbudowaniem bazy hotelowej.Pensjonaty jak również hotele świadczą o tym, że wieś Rewal już niedługo będzie miejscem, do którego zechce przyjechać wielu Polaków jak również i turystów z całego świata.
2021/09/03